3 oktober 2022  Stagiaires opleiding Sport en Bewegen actief bij Blauw Geel.

Geplaatst op 3 oktober 2022 • 14:16 • NieuwsClubnieuws

Stagiaires opleiding Sport en Bewegen actief bij Blauw Geel.

Op dit moment zijn er 5 stagiaires van het Koning Willem I college actief bij Blauw Geel. Op de foto zien jullie v.l.n.r. Cas, Gijs, Berke en Bora (Bram ontbreekt op de foto). Deze spelers begeleiden ieder een jeugdteam van Blauw Geel, ze doen dit samen met een hoofdtrainer en we zijn heel blij dat ze onze jeugdteams willen helpen.

Deze stage is een onderdeel van de Opleiding Sport en Bewegen in Den Bosch, naast de begeleiding van de jeugdteams werken deze jongens ook mee aan de Open Dagen van onze club. Afgelopen zaterdag was de eerste Open Dag en ondanks het slechte weer waren er toch ongeveer 40 kinderen die kennis gemaakt hebben met onze vereniging. Er volgen nog 5 Open Dagen en het is mogelijk om nog gewoon aan te sluiten (zie eerder bericht op de website).

Wij wensen onze stagiaires veel plezier bij onze club.

Meer informatie over stages bij Blauw Geel ? Mail naar onderstaand adres.

Marco Verberk

groepsleider-10-11@blauwgeel.nl

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2022  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO