Blauw Geel’38/JUMBO

Blauw Geel’38/JUMBO 2023 – 2024

 

Bovenste rij, vlnr; Migiel Zeller, Robin Voets, Hadi Barglan, Dave de Meij, Koen van der Zanden, Bram Besems, Mathijs Haeve, Halil Murt

Middelste rij; vlnr; Martien van Boekel (verzorger), Freek Laurijssen (materiaalman), Bram Eltink, Lars Loermans, Nick Verbruggen Jordy Zielschot, Rick Verberk, Jay van Boxtel, Emre Gurguoglu, Maurice Bissels (teamleider), Norbert van Hoof (fysiotherapeut), Zohra Sabbahi (fysiotherapeut)

Voorste rij; vlnr; Ayoub Elbarki, Ben van den Nieuwenhof, Ferhad Coskun, Noimin Imankarijo(assistent trainer), Maurice Verbunt (trainer), Eric Huigen (keeperstrainer), Wouter op den Camp, Yassin Nasser, Hidde van Dijk

Niet op de foto; Okan Ayaz (assistent trainer) Kai Koreniuk (speler)

Competitie 2023-2024:

Beker: 15:00ZA: 12 augustus 2023Blauw Geel'38/JUMBOSVOD
WD1: 15:00ZA: 19augustus 2023KloetingeBlauw Geel '38/JUMBOKloetinge
WD2: 14:00ZO: 27 augustus 2023Blauw Geel '38/JUMBOAWC
WD3: 14:30ZO: 03 september 2023UNABlauw Geel '38/JUMBOUNA
WD4: 18:00ZA: 09 september 2023Blauw Geel '38/JUMBOSportlust'46
WD5: 14:00ZO: 17 september 2023QuickBlauw Geel '38/JUMBOQuick
WD6: 18:00ZA: 23 september 2023Blauw Geel '38/JUMBOSteDoCo
WD7: 14:30ZO: 01 oktober 2023SV MeerssenBlauw Geel '38/JUMBOsv Meerssen
WD8: 18:00ZA: 07 oktober 2023Blauw Geel '38/JUMBOBarendrecht
WD9: 18:00ZA: 14 oktober 2023Blauw Geel '38/JUMBOHoek
WD10: 19:00ZA: 28 oktober 2023OJC RosmalenBlauw Geel '38/JUMBOOJC Rosmalen
WD11: 14:00ZO: 05 november 2023Blauw Geel '38/JUMBOGemert
WD12: 14:00ZO: 12 november 2023OSS'20Blauw Geel '38/JUMBOOSS'20
WD13: 14:00ZO: 19 november 2023Blauw Geel '38/JUMBOBaronie
WD14: 19:00ZA: 25 november 2023UnitasBlauw Geel '38/JUMBOUnitas
WD15: 14:00ZO: 03 december 2023Blauw Geel '38/JUMBOGroene Ster
WD17: 18:00ZA: 09 december 2023TECBlauw Geel '38/JUMBOTEC
WD18: 14:00ZO: 17 december 2023Blauw Geel '38/JUMBOTOGB
WD19: 15:00ZA: 13 januari 2024 Blauw Geel '38/JUMBOKloetinge
WD20: 14:00ZO: 21 januari 2024AWCBlauw Geel '38/JUMBOAWC
WD21: 14:00ZO: 28 januari 2024Blauw Geel '38/JUMBOUNA
WD22: 15:00ZA: 03 februari 2024Sportlust'46Blauw Geel '38/JUMBOSportlust'46
WD23: 14:00ZO: 18 februari 2024Blauw Geel '38/JUMBOQuick
WD24: 14:30ZA: 24 februari 2024SteDoCoBlauw Geel '38/JUMBOSteDeCo
WD 25: 14:00ZO: 03 maart 2024Blauw Geel '38/JUMBOSV Meersen
WD26: 14:30ZA: 16 maart 2024BarendrechtBlauw Geel '38/JUMBOBarendrecht
WD27: 14:30ZA: 23 maart 2024HoekBlauw Geel '38/JUMBOHoek
WD28: 14:00ZA: 30 maart 2024Blauw Geel '38/JUMBOOJC Rosmalen
WD29: 14:00ZO: 07 april 2024GemertBlauw Geel '38/JUMBOGemert
WD30: 14:00ZO: 14 april 2024Blauw Geel '38/JUMBOOSS'20
WD30: 14:00ZO: 21 April 2024BaronieBlauw Geel '38/JUMBOvvBaronie
WD31: 18:00ZA: 04 mei 2024Blauw Geel '38/JUMBOUnitas
WD32: 14:30ZO:12 mei 2024Groene SterBlauw Geel '38/JUMBOGroene Ster
WD33: 18:00ZA: 18 mei 2024Blauw Geel '38/JUMBOTEC
WD34: 18:00ZA: 25 mei 2024TOGBBlauw Geel '38/JUMBOTOGB

Indeling 2023-2024:

  1. AWC
  2. Baronie
  3. Blauw Geel’38/JUMBO
  4. Barendrecht
  5. Gemert
  6. Groene Ster
  7. Hoek
  8. Kloetinge
  9. sv Meerssen
  10. OJC Rosmalen
  11. sv Oss’1920
  12. Quick
  13. Sportlust’45
  14. SteDoCo
  15. TEC
  16. TOGB
  17. UNA
  18. Unitas

Programma

21 apr.
14:00 uur
Baronie VS Blauw Geel'38/JUMBO  BREDA
30 apr.
20:00 uur
AWC VS Blauw Geel'38/JUMBO  WIJCHEN
4 mei
15:00 uur
Blauw Geel'38/JUMBO VS Unitas  VEGHEL
12 mei
14:30 uur
Groene Ster VS Blauw Geel'38/JUMBO  HEERLEN
18 mei
18:00 uur
Blauw Geel'38/JUMBO VS TEC  VEGHEL

Uitslagen

Blauw Geel'38/JUMBO 3 - 1 OSS'20
Blauw Geel'38/JUMBO JO7-6 2 - 3 Erp JO7-1
Blauw Geel'38/JUMBO JO7-1 4 - 5 Blauw Geel'38/JUMBO JO7-2
Blauw Geel'38/JUMBO JO7-3 2 - 15 Erp JO7-2
Blauw Geel'38/JUMBO JO7-7 13 - 2 SCMH JO7-3

Actuele standen



Nieuws

Meer Nieuws

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl



© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO