Trainingsschema

Informatie trainingsschema

Informatie trainingsschema: trainingenblauwgeel@hotmail.com

Trainingsschema 20 mei t/m 24 mei:

maandag 20 mei 2019     
TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
Trainers17:3022:002
Meisjes17:3019:00scheidlok.
JO7-518:0019:0032AB
JO7-618:0019:0032AB
JO8-518:0019:0042CD
JO9-218:0019:0042CD
JO10-618:0019:0052AB
JO10-518:3019:3058ABC
JO15-618:3019:3016Veld 4
MO11-218:3019:30137AB
JO11-118:3020:0015Veld 3
JO11-218:3020:0015Veld 3
JO12-118:3020:00201AB
JO13-1 (Traint niet)18X
MO15-118:3020:00171CD
JO13-518:3020:00147CD
JO10-319:0020:00122CD
JO10-419:0020:00128ABC
MO11-119:0020:0087AB
JO13-7M19:0020:0067CD
JO12-219:0020:00111AB
JO13-319:0020:00101CD
JO15-219:0020:3092AB
JO17-319:0020:3072CD
dinsdag 21 mei 2019
TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
Trainers17:3022:002
Meisjes17:3022:00scheidlok.
JO17-418:0019:0057CD
JO15-118:0019:30111CD
JO17-218:1519:45142CD
JO9-318:3019:30248ABC
JO8-118:3019:30241AB
JO9-118:3019:30241AB
JO10-718:3019:3091AB
JO10-118:3019:30101AB
JO10-218:3019:30101AB
JO11-318:3020:009Veld 4
JO13-118:3020:0016Veld 3
JO13-218:3020:0015Veld 3
JO17-118:3020:00122AB
MO17-118:3020:0067AB
MO17-218:3020:0087CD
JO12-319:0020:00178ABC
JO17-619:0020:0018Veld 4
JO15-319:0020:0013Veld 5
JO15-719:0020:3020Veld 5
JO19-120:0021:3024L2CD
JO19-220:0021:3019Veld 3
Trainer S120:0021:303
S120:0022:00251ABCD
S220:0021:3024R2AB
ZA2 - Wilhelmina'26 220:0022:007 - 227ABCD
S1420:0021:305Veld 3
VR 120:0021:3021Veld 4
VR 220:0021:3023Veld 4
woensdag 22 mei 2019
TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
Trainers17:3022:002
Meisjes17:3019:00scheidlok.
RABO V.school JO11-2/-5/-6/MO11-1/JO10-316:0017:001CD
JO7-118:0019:00241CD
JO7-3M en JO7-4M18:0019:00111CD
JO8-418:0019:00241CD
JO8-618:0019:00241AB
JO9-2 en JO9-418:0019:00121AB
JO10-5 en JO10-618:0019:00138ABC
JO10-818:0019:0091AB
JO11-518:0019:0098ABC
JO8-218:3019:3047A
JO8-318:3019:3041AB
MO11-218:3019:303Veld 3
JO15-618:3019:3082CD
JO13-418:3020:00187A
JO15-418:3020:00157CD
JO12-118:3020:00231CD
MO15-118:3020:00222AB
JO15-219:0020:30211AB
JO10-3 (Traint niet)20X
JO10-419:0020:00207B
MO11-119:0020:0037B
JO11-419:0020:00198ABC
JO11-619:0020:00198ABC
JO12-219:0020:00231CD
JO13-7M19:0020:006Veld 3
JO15-319:0020:00161AB
JO15-519:0020:0017Veld 4
JO17-519:0020:0014Veld 4
JO19-420:0021:3012Veld 3
JO19-5 (Uitwedstrijd)11X
S320:0021:3010Veld 3
S8 - Herpinia 320:1522:009 - 112ABCD
S6 (traint niet)X
S1220:0021:3077AB
S1320:0021:3057CD
donderdag 23 mei 2019
TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
Trainers17:3022:002
Meisjes17:3022:00scheidlok.
JO7-218:0019:0098ABC
JO8-118:0019:0041AB
JO9-118:0019:0041AB
JO17-418:0019:005Veld 5
JO15-118:0019:3071CD
JO17-218:0019:30207CD
JO9-518:3019:3012Veld 3
JO10-118:3019:30191AB
JO10-218:3019:30191AB
JO11-318:3019:3012Veld 3
JO11-118:3020:0013Veld 4
JO11-218:3020:0013Veld 4
JO13-118:3020:00187AB
JO13-218:3020:00237AB
JO17-118:3020:00172AB
MO17-118:3020:0082CD
MO17-218:3020:00222CD
JO17-318:3020:0016Veld 5
JO17-719:0020:0021Veld 3
JO12-319:0020:00158ABC
JO13-319:0020:00148ABC
VR 120:0021:3067AB
JO19-120:0021:3024L2CD
JO19-220:0021:30197CD
Trainer S120:0021:303
S120:0022:00251ABCD
S220:0021:3024R2AB
ZA220:0021:3011Veld 3
S520:0021:3010Veld 5
S620:0021:3098ABC
S920:0021:305Veld 5
VETERANEN20:0021:304Veld 4
S1520:0021:307Veld 4
vrijdag 24 mei 2019
TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
Trainers17:3022:002
Meisjes17:3022:00scheidlok.
Hersteltraining18:0020:0042AB
JO15-418:3020:30101CD
JO13-519:0020:0052CD
JO15-519:0020:0061AB
JO17-519:0020:0087AB
JO17-619:0020:0097CD

Bij slechte weersomstandigheden geldt onderstaand schema:

Verzoek aan allen te trainen op velden van onderstaand schema:

Voor afgelastingen trainingen verwijzen we je graag naar de Afgelastingen pagina

Informatie voor Keepers

Facebook
Er is op facebook een groep gemaakt die heet: Jeugdkeepers S.V. Blauw-Geel’38/JUMBO. Meld je aan, zodat je alle informatie over de training krijgt.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl



© Blauw Geel’38 - 2017  |  Privacy & Cookies