Trainingsschema

Informatie trainingsschema

Informatie trainingsschema: trainingenblauwgeel@hotmail.com

Trainingsschema van 21 t/m 25 januari :Bij slechte weersomstandigheden geldt onderstaand schema:

 

Alle trainingen t/m vrijdag zijn AFGELAST !!!!!!!!!

  • Alleen Kunstgras even weken Training 2018-2019
    Maandag even week alleen kunstgras     
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3019:00scheidlok.
    JO7-518:0019:0031AB
    JO8-518:0019:0031AB
    JO9-218:0019:0041AB
    JO10-618:0019:00188ABC
    JO10-518:3019:3051AB
    JO15-6 (Traint niet)18:3019:3016X
    MO11-218:3019:30132CD
    JO11-118:3020:00152AB
    JO11-218:3020:00152AB
    JO12-118:3020:00207CD
    JO13-118:3020:00191CD
    MO15-1 (Traint niet)18:3020:0017X
    JO13-5 (Traint niet)18:3020:0014X
    JO10-319:0020:00127AB
    JO10-419:0020:00127AB
    MO11-119:0020:0088ABC
    MO13-119:0020:0062CD
    JO12-219:0020:00117CD
    JO13-319:0020:00101CD
    JO15-2 (Traint niet)19:0020:309X
    JO17-3 (Traint niet)19:0020:307X
    JO19-120:0020:3032CD
    Dinsdag even week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3022:00scheidlok.
    JO15-118:0019:30117CD
    JO17-4 (Traint niet)18:0019:007X
    JO17-2 (Traint niet)18:1519:4514X
    JO9-318:3019:30248ABC
    JO8-118:3019:30248ABC
    JO9-118:3019:30241AB
    JO10-718:3019:3091AB
    JO10-118:3019:30101AB
    JO10-218:3019:30101AB
    JO11-3 (Traint niet)18:3020:009X
    JO13-118:3020:00167AB
    JO13-218:3020:00151CD
    JO17-118:3020:00122CD
    MO17-118:3020:0062AB
    MO17-2 (Traint niet)19:0020:308X
    JO12-3 (Traint niet)19:0020:0017X
    JO17-6 (Traint niet)19:0020:0018X
    JO15-3 (Traint niet)19:0020:0013X
    JO15-7 (Traint niet)19:0020:3020X
    JO19-120:0021:30242CD
    JO19-220:0021:30197CD
    Trainer S120:0021:303
    S120:0022:00251ABCD
    S220:0021:30242AB
    S14 (Traint niet)20:0021:305X
    VR 120:0021:30217AB
    VR 220:0021:30231CD
    Woensdag even week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3019:00scheidlok.
    Sel. Jeugdkeepers Groep O15-O1317:0018:00251CD
    Sel. Jeugdkeepers Groep O19-O1718:0019:00251CD
    Jeugdkeepers O13-O12-O1118:3019:15251CD
    Jeugdkeepers O19-O17-O1519:0020:00251CD
    JO8-618:0019:00241CD
    JO7-3M18:0019:00111CD
    JO7-4M18:0019:001AB
    JO7-618:0019:00241AB
    JO8-418:0019:00241AB
    JO9-2 en JO9-418:0019:00121AB
    JO10-5 en JO10-618:0019:00132CD
    JO10-818:0019:0092AB
    JO11-518:0019:0092AB
    JO13-4 (Traint niet)18:0019:005X
    JO8-218:3019:3048ABC
    JO8-318:3019:3048ABC
    MO11-218:3019:303
    JO9-6M (Traint niet)18:3019:306X
    JO15-6 (Traint niet)18:3019:308X
    JO13-4 (Traint niet)18:3020:005X
    JO15-4 (Traint niet)18:3020:0015X
    JO12-118:3020:00237CD
    MO15-1 (Traint niet)18:3020:0022X
    JO15-219:0020:30217AB
    JO10-319:0020:00201AB
    JO10-419:0020:00201AB
    MO11-119:0020:0061AB
    JO11-419:0020:00191AB
    JO11-619:0020:00191AB
    JO12-219:0020:00187CD
    MO13-119:0020:006X
    JO15-319:0020:00162AB
    JO15-519:0020:00172AB
    JO17-5 (Traint niet)19:0020:0014X
    JO19-420:0021:30121AB
    JO19-520:0021:30111CD
    S320:0021:30102AB
    S6 (Traint niet)20:0021:3092CD
    S1220:0021:3077AB
    S1320:0021:3057CD
    Donderdag even week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3022:00scheidlok.
    JO7-118:0019:0091CD
    JO7-218:0019:0091CD
    JO8-118:0019:0041AB
    JO9-118:0019:0041AB
    JO17-418:0019:0052CD
    JO15-1 (Traint niet)18:0019:307X
    JO9-518:3019:30121AB
    JO10-118:3019:30191AB
    JO10-218:3019:30191AB
    JO11-3 (Traint niet)18:3019:3012X
    JO11-118:3020:00138ABC
    JO11-218:3020:00138ABC
    JO13-118:3020:00187AB
    JO13-2 (Traint niet)18:3020:0023X
    JO17-118:3020:00177CD
    JO17-2 (Traint niet)18:3020:0020X
    MO17-118:3020:0082AB
    MO17-2 (Traint niet)18:3020:0022X
    JO17-3 (Traint niet)18:3020:0016X
    JO17-7 (Traint niet)19:0020:0021X
    JO12-3 (Traint niet)19:0020:0015X
    JO13-319:0020:0014X
    VR 120:0021:3067AB
    JO19-120:0021:30242CD
    JO19-2 (Traint niet)20:0021:3019X
    Trainer S120:0021:303
    S120:0022:00251ABCD
    S220:0021:30242AB
    ZA220:1521:30127CD
    S4 en S11 (Traint niet)20:0021:3011X
    S5 (Traint niet)20:0021:3010X
    S620:0021:3098ABC
    S9 (Traint niet)20:0021:305X
    VETERANEN20:0021:3042CD
    S1521:0022:0077AB
    Vrijdag even week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3022:00scheidlok.
    Hersteltraining18:0020:0042AB
    JO15-418:3020:30101CD
    JO15-519:0020:0061AB
    JO13-519:0020:0072CD
    JO17-519:0020:0087AB
    JO17-619:0020:0097CD
  • Alleen Kunstgras oneven weken Training 2018-2019
    Maandag oneven week alleen kunstgras     
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3019:00scheidlok.
    JO7-518:0019:0031AB
    JO8-518:0019:0031AB
    JO9-218:0019:0041AB
    JO10-618:0019:00188ABC
    JO10-518:3019:3058ABC
    JO15-618:3019:30161CD
    MO11-2 (Traint niet)18:3019:3013X
    JO11-1 (Traint niet)18:3020:0015X
    JO11-2 (Traint niet)18:3020:0015X
    JO12-1 (Traint niet)18:3020:0020X
    JO13-1 (Uitwedstrijd)18:3020:0019X
    MO15-118:3020:00177CD
    JO13-518:3020:00142CD
    JO10-3 (Traint niet)19:0020:0012X
    JO10-4 (Traint niet)19:0020:0012X
    MO11-1 (Traint niet)19:0020:008X
    MO13-1 (Traint niet)19:0020:006X
    JO12-2 (Traint niet)19:0020:0011X
    JO13-319:0020:00102CD
    JO15-219:0020:3092AB
    JO17-319:0020:3077AB
    JO19-120:0021:3031AB
    Dinsdag oneven week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3022:00scheidlok.
    JO17-418:0019:0071AB
    JO15-118:0019:30117CD
    JO17-218:1519:45141CD
    JO9-318:3019:3024X
    JO8-118:3019:3024X
    JO9-118:3019:3024X
    JO10-718:3019:309X
    JO10-118:3019:3010X
    JO10-218:3019:3010X
    JO11-318:3020:0098ABC
    JO13-118:3020:0016X
    JO13-218:3020:0015X
    JO17-118:3020:00122CD
    MO17-118:3020:0062AB
    MO17-219:0020:3082AB
    JO12-319:0020:00178ABC
    JO17-619:0020:00181AB
    JO15-319:0020:00132CD
    JO15-719:0020:30207AB
    JO19-120:0021:30242CD
    JO19-220:0021:30197CD
    Trainer S120:0021:303
    S120:0022:00251ABCD
    S220:0021:30242AB
    ZA220:0021:30221CD
    S1420:0021:305X
    VR 120:0021:30218ABC
    VR 220:0021:30238ABC
    Woensdag oneven week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3019:00scheidlok.
    Sel. Jeugdkeepers Groep O15-O1317:0018:00251CD
    Sel. Jeugdkeepers Groep O19-O1718:0019:00251CD
    Jeugdkeepers O13-O12-O1118:3019:15251CD
    Jeugdkeepers O19-O17-O1519:0020:00251CD
    JO8-619:0020:00241CD
    JO7-3M18:0019:0011X
    JO7-4M18:0019:0011X
    JO7-618:0019:0024X
    JO8-418:0019:0024X
    JO9-2 en JO9-418:0019:0012X
    JO10-5 en JO10-618:0019:0013X
    JO10-818:0019:009X
    JO11-518:0019:009X
    JO13-418:0019:0052AB
    JO8-218:3019:304X
    JO8-318:3019:304X
    JO9-6M18:3019:3068ABC
    JO15-618:3019:3082CD
    JO13-418:3020:0018X
    JO15-418:3020:00151AB
    JO12-118:3020:00237CD
    MO15-118:3020:0022X
    JO15-219:0020:30217AB
    JO10-319:0020:0020X
    JO10-419:0020:0020X
    MO11-119:0020:006X
    JO11-419:0020:0019X
    JO11-619:0020:0019X
    JO12-219:0020:00187CD
    MO13-119:0020:0068ABC
    JO15-319:0020:0016X
    JO15-519:0020:0017X
    JO17-519:0020:00142AB
    JO19-420:0021:30121AB
    JO19-520:0021:30111CD
    S320:0021:30102AB
    S6 (Traint niet)20:0021:3092CD
    S1220:0021:3077AB
    S1320:0021:3057CD
    Donderdag oneven week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3022:00scheidlok.
    JO8-118:0019:004X
    JO9-118:0019:004X
    JO17-418:0019:0051AB
    JO15-118:0019:3072CD
    JO9-518:3019:3012X
    JO10-118:3019:3019X
    JO10-218:3019:3019X
    JO11-318:3019:30121AB
    JO11-118:3020:0013X
    JO11-218:3020:0013X
    JO13-118:3020:00187AB
    JO13-218:3020:00237AB
    JO17-118:3020:00177CD
    JO17-218:3020:00202AB
    MO17-118:3020:008X
    MO17-218:3020:00222AB
    JO17-318:3020:00161CD
    JO17-719:0020:00211AB
    JO12-319:0020:00158ABC
    JO13-319:0020:00148ABC
    VR 120:0021:3067AB
    JO19-120:0021:30242CD
    JO19-220:0021:30197CD
    Trainer S120:0021:303
    S120:0022:00251ABCD
    S220:0021:30242AB
    ZA220:1521:30127AB
    S4 en S1120:0021:3011X
    S520:0021:3010X
    S620:0021:309X
    S920:0021:3052CD
    VETERANEN20:0021:3048ABC
    S1521:0022:007X
    Vrijdag oneven week alleen kunstgras
    TeamAanvangEindeKleedkamerL/RVeld
    Trainers17:3022:002
    Meisjes17:3022:00scheidlok.
    Hersteltraining18:0020:0042AB
    JO15-418:3020:30101CD
    JO15-519:0020:0061AB
    JO13-519:0020:0072CD
    JO17-519:0020:0087AB
    JO17-619:0020:0097CD
  • Trainingsbepalingen 2018-2019
  • Opgave trainingsschema teams 2018 – 2019
  • Richtlijnen voor gebruik trainingsvelden en materialen

Verzoek aan allen te trainen op velden van onderstaand schema:

Voor afgelastingen trainingen verwijzen we je graag naar de Afgelastingen pagina

Informatie voor Keepers

Facebook
Er is op facebook een groep gemaakt die heet: Jeugdkeepers S.V. Blauw-Geel’38/JUMBO. Meld je aan, zodat je alle informatie over de training krijgt.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl

© Blauw Geel’38 - 2017  |  Privacy & Cookies