Blauw Geel’38/JUMBO JO19-4

Programma

24 feb
14:45 uur
FC de Rakt JO19-1 VS Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4  UDEN
3 mrt
14:45 uur
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 VS UDI'19/CSU JO19-4  VEGHEL
10 mrt
15:15 uur
sv O.S.S. 1920 JO19-2 VS Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4  OSS
17 mrt
14:45 uur
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 VS ST SDDL/Ravenstein JO19-1  VEGHEL
24 mrt
14:45 uur
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 VS Prinses Irene JO19-2  VEGHEL

Uitslagen

SCMH JO7-2 - Blauw Geel'38/JUMBO JO7-6
SCMH 1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO7-1

Actuele standen

JO19-4 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Berghem Sport JO19-2 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 0 0 0 0 0 0
3 Cito JO19-1 0 0 0 0 0 0
4 FC de Rakt JO19-1 0 0 0 0 0 0
5 HVCH JO19-4 0 0 0 0 0 0
6 Nooit Gedacht JO19-2 0 0 0 0 0 0
7 Nulandia JO19-2 0 0 0 0 0 0
8 Prinses Irene JO19-2 0 0 0 0 0 0
9 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 0 0 0 0 0 0
10 sv O.S.S. 1920 JO19-2 0 0 0 0 0 0
11 UDI'19/CSU JO19-4 0 0 0 0 0 0
12 Vorstenbossche Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0

JO19-4 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 3 2 0 1 6 7
2 UDI'19/CSU JO19-4 3 2 0 1 6 3
3 FC Uden JO19-2 3 2 0 1 6 2
4 Festilent JO19-2 3 0 0 3 0 -12

JO19-4 (B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 1 1 0 0 3 1
2 Prinses Irene JO19-2 1 0 0 1 0 -1

JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Prinses Irene JO19-2 10 8 1 1 25 41
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 9 7 1 1 22 40
3 HVCH JO19-3 10 6 2 2 20 25
4 HVCH JO19-4 8 5 0 3 15 2
5 FC Uden JO19-2 9 5 0 4 15 20
6 UDI'19/CSU JO19-4 10 4 1 5 13 -15
7 sv O.S.S. 1920 JO19-3 8 3 3 2 12 2
8 Volkel JO19-3 9 2 1 6 7 -21
9 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 8 1 3 4 6 -8
10 SCMH JO19-2G 8 1 2 5 5 -15
11 SV TOP JO19-3 9 0 0 9 0 -71

JO19-4 (B3230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 3e ronde)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 WEC JO19-1 1 1 0 0 3 7
2 ST Voerendaal/RKSVB JO19-1 1 1 0 0 3 6
3 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 1 1 0 0 3 5
4 Cito JO19-1 1 1 0 0 3 4
5 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 1 1 0 0 3 4
6 Boekel Sport JO19-2 1 1 0 0 3 3
7 Juliana Mill JO19-1 1 1 0 0 3 3
8 Vaesrade JO19-1 1 1 0 0 3 3
9 ST Meterik/America JO19-1 1 1 0 0 3 3
10 ASV'33 JO19-1 1 1 0 0 3 2
11 Venlosche Boys JO19-2 1 1 0 0 3 2
12 Spaubeek JO19-1 1 1 0 0 3 2
13 SPV JO19-1 1 1 0 0 3 1
14 DESM JO19-2 1 1 0 0 3 0
15 Slekker Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0
16 Sportclub Leeuwen JO19-1 0 0 0 0 0 0
17 V.V. Achates JO19-1 0 0 0 0 0 0
18 Roggel JO19-1 1 0 0 1 0 0
19 Liessel JO19-1 1 0 0 1 0 -1
20 Belfeldia JO19-1 1 0 0 1 0 -2
21 Someren JO19-3 1 0 0 1 0 -2
22 Schinveld/Arx ICT JO19-1 1 0 0 1 0 -2
23 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 1 0 0 1 0 -3
24 Constantia JO19-1 1 0 0 1 0 -3
25 WDZ JO19-1 1 0 0 1 0 -3
26 Leunen JO19-1 1 0 0 1 0 -3
27 sv O.S.S. 1920 JO19-2 1 0 0 1 0 -4
28 Boskant JO19-1 1 0 0 1 0 -4
29 SJO/VITA JO19-1 1 0 0 1 0 -5
30 Eijsden JO19-1 1 0 0 1 0 -6
31 Sparta'25 JO19-2 1 0 0 1 0 -7

Nieuws

Meer Nieuws

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
clubhuis@blauwgeel.nl

© Blauw Geel’38 - 2017  |  Privacy & Cookies