Blauw Geel’38/JUMBO JO19-2

Programma

24 feb
14:45 uur
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 VS Ruwaard JO19-1  VEGHEL
3 mrt
14:45 uur
FC Uden JO19-1 VS Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2  UDEN
10 mrt
14:45 uur
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 VS Boskant JO19-1  VEGHEL
17 mrt
15:00 uur
Schijndel/DE WIT JO19-2 VS Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2  SCHIJNDEL
24 mrt
16:45 uur
Margriet JO19-2 VS Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2  OSS

Uitslagen

SCMH JO7-2 - Blauw Geel'38/JUMBO JO7-6
SCMH 1 - Blauw Geel'38/JUMBO JO7-1

Actuele standen

JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 0 0 0 0 0 0
2 Boskant JO19-1 0 0 0 0 0 0
3 DAW JO19-2 0 0 0 0 0 0
4 EVVC JO19-1 0 0 0 0 0 0
5 FC Uden JO19-1 0 0 0 0 0 0
6 ST Herpinia/OKSV JO19-1 0 0 0 0 0 0
7 Irene JO19-1 0 0 0 0 0 0
8 Margriet JO19-2 0 0 0 0 0 0
9 Ruwaard JO19-1 0 0 0 0 0 0
10 Schijndel/DE WIT JO19-2 0 0 0 0 0 0
11 SV TOP JO19-2 0 0 0 0 0 0
12 WEC JO19-1 0 0 0 0 0 0

JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Festilent JO19-1G 8 6 0 2 18 11
2 FC Uden JO19-1 7 5 1 1 16 36
3 WEC JO19-1 8 5 1 2 16 16
4 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 7 4 3 0 15 15
5 Schijndel/DE WIT JO19-2 8 3 3 2 12 1
6 Irene JO19-1 9 2 4 3 10 0
7 Boskant JO19-1 6 2 1 3 7 -4
8 UDI'19/CSU JO19-3 9 1 4 4 7 -14
9 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2 8 1 1 6 4 -40
10 Avanti'31 JO19-2 8 0 2 6 2 -21

JO19-2 (B3220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 2e ronde)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 1 1 0 0 3 8
2 Nulandia JO19-2 1 0 0 1 0 -8

JO19-2 (B3230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 3e ronde)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 WEC JO19-1 1 1 0 0 3 7
2 ST Voerendaal/RKSVB JO19-1 1 1 0 0 3 6
3 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 1 1 0 0 3 5
4 Cito JO19-1 1 1 0 0 3 4
5 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 1 1 0 0 3 4
6 Boekel Sport JO19-2 1 1 0 0 3 3
7 Juliana Mill JO19-1 1 1 0 0 3 3
8 Vaesrade JO19-1 1 1 0 0 3 3
9 ST Meterik/America JO19-1 1 1 0 0 3 3
10 ASV'33 JO19-1 1 1 0 0 3 2
11 Venlosche Boys JO19-2 1 1 0 0 3 2
12 Spaubeek JO19-1 1 1 0 0 3 2
13 SPV JO19-1 1 1 0 0 3 1
14 DESM JO19-2 1 1 0 0 3 0
15 Slekker Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0
16 Sportclub Leeuwen JO19-1 0 0 0 0 0 0
17 V.V. Achates JO19-1 0 0 0 0 0 0
18 Roggel JO19-1 1 0 0 1 0 0
19 Liessel JO19-1 1 0 0 1 0 -1
20 Belfeldia JO19-1 1 0 0 1 0 -2
21 Someren JO19-3 1 0 0 1 0 -2
22 Schinveld/Arx ICT JO19-1 1 0 0 1 0 -2
23 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4 1 0 0 1 0 -3
24 Constantia JO19-1 1 0 0 1 0 -3
25 WDZ JO19-1 1 0 0 1 0 -3
26 Leunen JO19-1 1 0 0 1 0 -3
27 sv O.S.S. 1920 JO19-2 1 0 0 1 0 -4
28 Boskant JO19-1 1 0 0 1 0 -4
29 SJO/VITA JO19-1 1 0 0 1 0 -5
30 Eijsden JO19-1 1 0 0 1 0 -6
31 Sparta'25 JO19-2 1 0 0 1 0 -7

JO19-2 (B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poule)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 3 3 0 0 9 7
2 Vorstenbossche Boys JO19-1 3 2 0 1 6 4
3 VOW JO19-1 3 0 1 2 1 -2
4 WHV JO19-1 3 0 1 2 1 -9

JO19-2 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

Gespeeld Gewonnen Gelijk Verloren Punten Doelsaldo
1 ASV'33 JO19-1 0 0 0 0 0 0
2 Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2 0 0 0 0 0 0
3 Boekel Sport JO19-2 0 0 0 0 0 0
4 Cito JO19-1 0 0 0 0 0 0
5 DESM JO19-2 0 0 0 0 0 0
6 Juliana Mill JO19-1 0 0 0 0 0 0
7 Liessel JO19-1 0 0 0 0 0 0
8 ST Meterik/America JO19-1 0 0 0 0 0 0
9 ST SDDL/Ravenstein JO19-1 0 0 0 0 0 0
10 Slekker Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0
11 Spaubeek JO19-1 0 0 0 0 0 0
12 Sportclub Leeuwen JO19-1 0 0 0 0 0 0
13 SPV JO19-1 0 0 0 0 0 0
14 V.V. Achates JO19-1 0 0 0 0 0 0
15 Vaesrade JO19-1 0 0 0 0 0 0
16 Venlosche Boys JO19-2 0 0 0 0 0 0
17 ST Voerendaal/RKSVB JO19-1 0 0 0 0 0 0
18 WEC JO19-1 0 0 0 0 0 0

Nieuws

Meer Nieuws

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
clubhuis@blauwgeel.nl

© Blauw Geel’38 - 2017  |  Privacy & Cookies