20 februari 2019  Ralph Vos nieuwe doelman komend seizoen bij Blauw Geel‘38/JUMBO!

Geplaatst op 20 februari 2019 • 8:12 • NieuwsClubnieuws

Ralph Vos nieuwe doelman komend seizoen bij Blauw Geel’38/JUMBO!

Blauw Geel ‘38/JUMBO heeft  doelman Ralph Vos (22) weten aan te trekken voor komend seizoen. Dit uiteraard mede in verband met het stoppen van Brahim Zaari. De Geffense keeper komt over van onze tegenstander in de derde divisie Oss ‘20. In het verleden speelde Ralph o.a. in de jeugd van Nooit Gedacht. Tevens speelde hij betaald voetbal bij Willem 2/RKC, FC Den Bosch en (toen nog) FC Oss. Hij keepte enkele malen in de eerste divisie bij RKC. Ralph is de zoon van voormalig profwielrenner John Vos. Over de reden waarom de sympathieke doelman voor onze club kiest is hij duidelijk. “Ik voelde veel vertrouwen vanuit de coach en de club. Het is een uitdaging om Brahim zo goed mogelijk te vervangen. Ik ga daar samen met Blauw Geel talent Sebastiaan de Schouwer alles aan doen.” We wensen hem veel succes met deze uitdaging binnen onze club!

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2019  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO