21 maart 2014  Bavaria Regio Finale bijzonder succes

Geplaatst op 21 maart 2014 • 16:25 • ClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDames

Foto’s: Gerard Beekmans 

Donderdag was er een drukte van jewelste in ons fraaie clubgebouw. Bavaria, onze huisleverancier, had juist bij BlauwGeel  een Regiofinale ingelast waaraan ruim 30 verenigingen mee konden doen. Onder hen was ook een vertegenwoordiging van ons eigen Blauw Geel’38 en wel door jeugdleider Freek Laurijssen en onze Jeugdvrijwilliger van het Jaar: Niels van Alpen., die ook jeugdleider is. Het getalenteerde BlauwGeel duo eindigde in de bovenste helft…… op een 11e plek. De finale werd uiteindelijk gespeeld met 5 teams, w.o. BMC, GVV’57, Avesteijn, Udi’19 en WHV. Winnaar werd het duo van Avesteijn met Udi en BMC op een verdienstelijke 2e en 3e plaats. Winnaar Avesteijn mag met 4 personen naar Borussia Mönchengladbach tegen HSV Hamburg op 30 maart a.s,

De tweede plaats van Udi was goed om 4 personen naar PSV tegen Feijenoord te gaan 13 april a.s. en de derde plaats van BMC bleek goed om de gesigneerde bal van PSV in ontvangst te mogen nemen van één van de Bavaria babes. De prima presentatie van de enorm gezellige Bavaria Quiz finale was in handen van Koert Westerman, bekend van vooral RTL 7-sport. Veel aandacht was besteed aan de aankleding van het geheel in vooral Braziliaanse stijl waarbij ook live-Samba muziek niet ontbrak. Een gezellige avond die in de fraaie BlauwGeel ambiance door huisleverancier Bavaria , vaker bij onze club mag en kan worden gehouden.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2014  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO