3 juni 2023  De jeugd heeft de toekomst!

Geplaatst op 3 juni 2023 • 10:57 • NieuwsClubnieuwsJuniorenPupillen

De jeugd heeft de toekomst!

Jeugdplan Blauw Geel ‘38/Jumbo 2023-2025

De meest aantrekkelijke jeugdafdeling, dat willen wij zijn en daar gaan we voor!

Blauw Geel’38/Jumbo is één van de grootste amateurvoetbalverenigingen van Noord-Brabant en ook van Nederland. Onze jeugdleden verdienen professionele aandacht die wij aanbieden door betrokken vrijwilligers en daar waar nodig geschoolde mensen in te zetten.

Binnen onze jeugd bij Blauw Geel’38/Jumbo streven wij naar een duidelijk ontwikkelingstraject voor onze jeugd, gecombineerd met een plezierig, ambitieus en sportief sportklimaat. Dit alles kan alleen maar bestaan met actieve (jeugd)leden, vrijwilligers en ouderparticipatie. Zonder hen geen jeugdvoetbal.

Dit jeugdplan heeft als doel kader en richting te geven aan het gewenste beleid van de jeugdafdeling van Blauw Geel. De kracht van het plan zit hem echter in de uitwerking waarbij iedereen, van spelers tot vrijwilliger en van ouder tot trainer zijn of haar aandeel heeft.

Het jeugdplan is een gedragen plan waarbij alle jeugdcommissies input hebben gegeven. Het plan is een combinatie van rand voorwaardelijke zaken die wij belangrijk vinden, oftewel “alles wat buiten de lijnen” speelt en ook invulling aan voetbaltechnische zaken en daarmee “alles wat binnen de lijnen” speelt.

Wat gaat er o.a. veranderen:

  • Bekendmaking teams op 1 moment; 8 juni 2023
  • Roulatiesysteem O8 met 2 selectieteams die rouleren
  • Nieuwe jeugdbeleidscommissie die zorgt voor meer jaren beleid jeugdafdeling
  • Jaarlijkse budgetbepaling jeugdafdeling via beleidscommissie
  • Duidelijke richtlijnen voor selectietrainers
  • Duidelijke taak- en rolverdeling voor actief betrokken leden in de jeugdorganisatie

Jeugdplan Blauw Geel’38 2023-2025

Namens de Jeugd Commissie, Technische Commissie Jeugd, Beleidscommissie Jeugd en het Hoofdbestuur

 

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2023  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO