28 augustus 2020  We mogen weer gaan voetballen!

Geplaatst op 28 augustus 2020 • 12:17 • NieuwsClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDamesZaterdag

We mogen weer gaan voetballen!

Allereerst wil ik iedereen bedanken die zich de afgelopen maanden hebben ingezet om ervoor te zorgen dat we toch nog zoveel mogelijk hebben kunnen voetballen in de Corona periode. Ook wil ik alle leden, sponsoren en vrijwilligers bedanken voor hun commitment en betrokkenheid naar onze vereniging, we kunnen gelukkig vaststellen dat de meesten trouw zijn gebleven aan onze vereniging, dank daarvoor.

Maar dit is tevens een NOODOPROEP!

Wij willen als vereniging dat iedereen die ons sportpark bezoekt zich veilig voelt en gezond weer naar huis gaat, dus het is een noodzaak dat iedereen zich aan de regels houdt vanuit het RIVM en zoals ze aangegeven zijn op ons sportpark.

Gebeurt dit niet dan bestaat de mogelijkheid dat er extra maatregelen genomen moeten worden, wat in het ergste geval kan leiden tot (wederom) sluiten van het sportpark.

Ik denk niet dat we dat met z’n allen willen.

Laten we met z’n allen ons gezond verstand gebruiken, want wij kunnen misschien klaar zijn met Corona, maar Corona nog niet met ons! Ik wens jullie allen veel voetbalplezier en gezondheid toe.

Met vriendelijke groeten,

Edwin van den Boom

Voorzitter Blauw Geel’38/JUMBO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2020  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO