27 november 2014  Op 28 november . . . . Alleen voor dames

Geplaatst op 27 november 2014 • 8:08 • ClubnieuwsSenioren

BINGO! zegt onze jeugd tegen jouw deelname op Vrijdag 28 november a.s. Blauw Geel ken je als een familieclub. Van, met en voor elkaar doen we onze uiterste best om te genieten van het mooiste spelletje met een bal….. Dat is niet alleen nu maar ook zeker willen we dat laten voortbestaan in de volgende generatie(s)men daar nu al mogelijkheden voor te creëren…. Dat is het doel! Extra activiteiten helpen daar aan mee en juist dat is iets wat onze dames, Lisbeth en Manuela met hun team, van ons fraaie clubhuis prima weten in te vullen. Ook zij werken er keihard aan om onze club naar grotere hoogte te brengen en daarvoor is het nieuwe evenement een ’tool’ die met jouw medewerking, een wezenlijke bijdrage zal zijn.

Op 28 november a.s. Is het zover. In bijzondere ambiance in ons eigen clubhuis, is het BINGO wat de klok slaat. Alleen voor dames is het op die avond, waarmee gezelligheid troef zal zijn juist daar waar het veelal mannen zijn…… Ondanks onze groeiende meisjes afdeling. Samen met je vriendinnen, je nichtjes, je moeder en/of schoonmoeder en ook je buurvrouw…… Gewoon lekker gezellig en met elkaar. Heerlijk ouderwets het spel spelen, met uiteindelijk een stel bijzondere en typische prijzen voor juist dames. Ontvangen worden met een heerlijk welkomstdrankje en tijdens de avond een aantal heerlijke hapjes… Alles tot in de puntjes verzorgd en, gezien de fraaie prijzen, een aantrekkelijke deelnameprijs van € 35,00 wat  je een avond zal bieden die je met al je bevriende relaties -en gewonnen attenties- ook eens heel veel extra na-plezier zal opleveren. Doe jij ook mee? Bel dan om je aan te melden even met Manuela op 06 – 20 30 35 60 of kom naar de kantine en haal daar jouw eigen deelnamekaart en die van je vrienden.

Let op….. Vol is vol, en als je erbij wil zijn, zorg dan snel voor jouw kaart(en).

Jouw speciale BG-BINGO is op vrijdag 28 november met de start om 20.00uur.

bingo_vrouwen

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2014  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO