22 september 2023  OPEN DAGEN VOETBALVERENIGING BLAUWGEEL’38/JUMBO  VANAF 23 september 2023

Geplaatst op 22 september 2023 • 9:29 • NieuwsClubnieuws

OPEN DAGEN VOETBALVERENIGING BLAUWGEEL’38/JUMBO  VANAF 23 september 2023

Reeds vele jaren organiseert Blauw Geel’38/JUMBO een zestal OPEN DAGEN. Dit gebeurt op het Prins Willem Alexander sportpark  bij de voetbalclub. Vanaf zaterdag 23 september kunnen alle jongens en meisjes samen met hun ouders/verzorgers kennis komen maken met de club. Het is niet nodig om vooraf aan te melden.

Iedereen is welkom. 

Je hoeft nog geen clubtenue te kopen maar je draagt wel gymkleren en sport- of voetbalschoenen. Gedurende 6  zaterdagochtenden van 10.00 uur tot 11.00 uur gaan de kinderen direct aan het voetballen onder begeleiding van een groep vrijwilligers. Je bent  welkom op:

                 23 september                30 september                7 oktober                28 oktober               4 November                11 November

Tijdens alle dagen dien je om 09.45 uur aanwezig te zijn op het hoofdveld van onze club zodat we om 10.00 uur kunnen starten met ons programma. Als je op een zaterdag verhinderd bent, dan kun je bij een volgende zaterdag gewoon weer aansluiten. Tijdens de derde of vierde  dag krijgen de ouders/verzorgers ook uitleg over wat de verdere bedoeling is en hoe het er bij Blauw Geel aan toe gaat.

Deze Open Dagen zijn gratis, pas na de Open Dagen  hoeft er definitief beslist te worden of de kinderen lid willen worden van onze vereniging.  

Wanneer er vragen of opmerkingen zijn mail dan naar: 

groepsleider-meisjes@blauwgeel.nl

Ronald Swevels

Dus heb je zin om eens te komen kijken  en mee te voetballen, zorg dan dat je aanwezig bent op :

                               ZATERDAG 23 september OM  09.45 UUR OP HET SPORTPARK.

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2023  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO