7 oktober 2022  OPEN DAGEN VOETBALVERENIGING BLAUWGEEL’38/JUMBO  VANAF 1  OKTOBER 2022

Geplaatst op 7 oktober 2022 • 9:29 • NieuwsClubnieuws

OPEN DAGEN VOETBALVERENIGING BLAUWGEEL’38/JUMBO  VANAF 1  OKTOBER 2022

Reeds vele jaren organiseert Blauw Geel’38/JUMBO een zestal OPEN DAGEN. Dit gebeurt op het Prins Willem Alexander sportpark  bij de voetbalclub. Vanaf zaterdag 1 oktober 2022 kunnen alle jongens en meisjes samen met hun ouders/verzorgers kennis komen maken met de club. Het is niet nodig om vooraf aan te melden (ook niet via  “sjors sportief”).

Iedereen is welkom. 

Je hoeft nog geen clubtenue te kopen maar je draagt wel gymkleren en sport- of voetbalschoenen. Gedurende 6  zaterdagochtenden van 10.00 uur tot 11.00 uur gaan de kinderen direct aan het voetballen onder begeleiding van een groep vrijwilligers. Je bent  welkom op:

                 1 Oktober                8 Oktober                15 Oktober                5 November                12 November                19 November

Tijdens alle dagen dien je om 09.45 uur aanwezig te zijn op het hoofdveld van onze club zodat we om 10.00 uur kunnen starten met ons programma. Als je op een zaterdag verhinderd bent, dan kun je bij een volgende zaterdag gewoon weer aansluiten. Tijdens de derde of vierde  dag krijgen de ouders/verzorgers ook uitleg over wat de verdere bedoeling is en hoe het er bij Blauw Geel aan toe gaat.

Deze Open Dagen zijn gratis, pas na 12 november  hoeft er definitief beslist te worden of de kinderen lid willen worden van onze vereniging.  

Wanneer er vragen of opmerkingen zijn mail dan naar: 

Groepsleider-10-11@blauwgeel.nl

Marco Verberk

Dus heb je zin om eens te komen kijken  en mee te voetballen, zorg dan dat je aanwezig bent op :

                               ZATERDAG 1 OKTOBER OM  09.45 UUR OP HET SPORTPARK.

 

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2022  |  Privacy & Cookies