5 september 2019  Loterij…… de laatste kans ophalen van uw prijs

Geplaatst op 5 september 2019 • 7:31 • NieuwsClubnieuws

Loterij…… de laatste kans ophalen van uw prijs

Afgelopen zaterdag was het de dag om uw prijzen van de loterij op te halen. Mogelijk dat voor enkele van u toch tekort dag was of er was een andere reden om niet naar ons clubhuis te komen. Natuurlijk willen we u zo lang mogelijk de gelegenheid geven dit alsnog te bemachtigen. Daarom heeft u nog wat tijd…… tot en met zondag 15 september a.s. kunt u alsnog uw prijs bemachtigen. In ons clubhuis kunt u met uw winnende loten terecht bij Manuela en Lisbeth of de leden van hun team. Maak gebruik van deze gelegenheid en pak alsnog jouw prijs!

 

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2019  |  Privacy & Cookies