15 november 2016  Terugblik OPEN DAGEN 2016

Geplaatst op 15 november 2016 • 19:08 • JuniorenPupillenDames

Zaterdag 12 november was alweer de laatste van de 6 open dagen bij onze vereniging. In de afgelopen weken maakten vele jongens en meisjes kennis met het voetbalspel en met onze vereniging. Iedere zaterdag werden zo’n 70 kinderen verwelkomt om onder leiding van Stan Vermeulen en zijn team allerlei oefeningen te doen. Het weer zat ons zeer mee want op alle zaterdagen scheen er een welkom zonnetje zodat het rondom het veld ook een drukte van belang was met mama’s, papa’s, zusjes, broertjes, opa’s en oma’s. Op zaterdag 19 en 26 november wordt er door de kinderen die lid zijn geworden nog getraind op het sportpark om vervolgens een aantal zaterdagen de warme zaal op te zoeken. Mocht het zijn dat ouders/verzorgers nog een tenue, schoenen en/of een trainingspak aan moeten schaffen: bij onze hofleverancier SPORT2000 is de benodigde kleding te verkrijgen.

Foto’s: Gerard Beekmans

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2016  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO