15 december 2012  Succesvolle en gezellige Kerstborrel

Geplaatst op 15 december 2012 • 15:20 • ClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDames

Het was de best mogelijke avond om deze te laten plaatsvinden en bovendien was het resultaat weer ouderwets. Na de wedstrijd van vaandelteam versus de beloften, die in een bijzondere sfeer plaatsvond en met het kleinst mogelijke verschil van maar één met 3 – 4 door de mannen van Francois Gersthuizen werd gewonnen, was er een perfect eindejaars/kerstborrel voor al die TOPPERS die onze club ‘rijk’ is.

Het is tenslotte duidelijk dat vrijwilligers van een enorme waarde zijn voor onze club en dat naast een ‘dank je wel’ ook een moment van samenzijn bij zal dragen aan een ‘warme’ teamgeest. Natuurlijk werd er nog flink nagesproken over de wedstrijd van maar even ervoor maar bovenal was de gezelligheid de beste troefkaart. Met een drukte van belang van hen was het dan ook gezellig vertoeven en zeer sfeervol. Met een kleine attentie had ook de commissie vrijwilligers opnieuw de spijker op zijn kop geslagen en met de inwendige verzorging door Ad en Ineke met hun crew werd de sfeer er steeds beter op.

Vrijwilligers…. dank dus voor jullie trouwe en waardevolle inzet.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2012  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO