27 mei 2015  Start toernooien Blauw Geel’38 jeugd met meisjes Cupcake toernooi.

Geplaatst op 27 mei 2015 • 15:12 • ClubnieuwsJuniorenPupillenDames

Komend weekend gaan weer de jeugdtoernooien bij Blauw Geel’38 van start. Allereerst zal komende zaterdag vanaf 9.00 uur het 3e meisjes Cupcake toernooi gaan plaats vinden. 35 teams hebben zich aangemeld voor dit toernooi. Zowel voor de F teams, E teams, D teams en C teams zal er op deze zaterdagochtend een toernooi zijn.

Dit betekend dat bijna 400 meisjes in de leeftijd van 7 tot 16 jaar tegen een bal zullen trappen.

Met teams uit Boxtel, Deurne, Best, Gemert, Rosmalen en Uden, maar ook uit Zijtaart en Mariaheide krijgt het toernooi wederom een grote regionale uitstraling.

Voor de allerjongsten meisjes zal van 10.00 uur tot 11.00 uur op veld 1 een clinic worden gegeven.

Erwin van Breugel 2015

Niemand minder dan Erwin van Breugel coach van onze 1e team zal i.s.m. Gerke van de Akker, Emiel van der Sande, Danny van Bakel en enkele andere spelers uit het 1e team voor een onvergetelijke ochtend zorgen voor de allerjongsten meisjes van onze vereniging. Dit mag u niet missen!!

cupcake-1

“s Middags vanaf 13.30 uur is het de beurt aan onze jongens van de C Jeugd. Ook dit toernooi is helemaal vol met liefst 36 teams uit de hele regio. Tenslotte is er dan op zondagmorgen vanaf 9.30 uur de beurt aan onze jongens van de D Jeugd. Dus ouders, zusjes, broertjes oma’s en opa’s vrienden en kennissen laat je komend weekend weer eens zien bij Blauw Geel’38.

Het is voor onze jeugd geweldig dat jullie er zijn !!!

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2015  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO