2 april 2017  Machinebouw Van Lieshout sponsor JO17-6; JO17-7 wint sportiviteitsprijs

Geplaatst op 2 april 2017 • 17:58 • ClubnieuwsJuniorenPupillenDames

JO17-6 dankzij Machinebouw Van Lieshout BV in het nieuw gestoken. Op 1-4-2017 (geen grap) werd het team JO17-6 door hun sponsor voorzien van mooie nieuwe tenues. Wij wensen hen veel succes in de rest van de competitie.

JO17-7 heeft sportiviteitsprijs ontvangen van Sparta’25. wordt 2 x per jaar uitgereikt. Zaterdag 1 april moesten we naar de koploper Sparta 25. Deze tegenstander was al najaarskampioen geworden en beschikt over een geweldig team. Al veel tegenstanders werden afgeslacht met hoge cijfers, dus zou het ook wel eens tegen Blauwgeel17-7 gaan gebeuren. Onze spelers hadden thuis al vertelt dat zal wel eens een hele hoge nederlaag kunnen worden, maar in sport is als mogelijk heb ik ze uitgelegd. Ons team heeft in de najaarscompetitie en beker al geweldig gepresteerd, maar door dit succes zijn we wel veel hoger ingedeeld,maar daar leer je ook weer van. Aankomend bij Sparta 25 zagen we een team van 18 spelers waaronder 2 keepers en 4 leider, wel indrukwekkend voor ons, aangezien wij 1 wisselspeler hadden. Met onze tactiek (5-4-1)zou het mogelijk zijn om de tegenstander uit zijn ritme te halen. In de loop van de eerste helft werden de leiders en spelers van Sparta25 zeer onrustig en zagen wel dit zal geen makkelijke middag worden. Net voor rust valt dan toch zeer ongelukkig de 1-0. Onderweg naar de thee krijgen we al complimenten van de tegenstander hoe geweldig wij het voor elkaar hebben. In de rust mijn spelers een geweldig compliment gegeven voor hun inzet. Naar 20 min naar rust toch weer een ongelukkige tegen goal. Maar  we bleven geloven in een mooi resultaat.  Vlak voor tijd kregen we nog 2 geweldige kansen maar toen was de accu helemaal leeg bij onze jongen en viel in blessure tijd de 3-0. Terug in de kleedkamer werden we verrast door het bestuur en trainers van Sparta 25. We kregen geweldige complimenten voor onze inzet en sportiviteit en werden beloont met een oorkonde die ze maar 2 maal per jaar uitreiken aan een team die een voorbeeld is voor de sport. Dit maak je zelden mee dat spelers  naar een nederlaag zo trots waren. Mijn dank aan de volgende spelers, Sammy, Lars, Max, Tiago, Nick, Luuc, Daan, Willem, Mustafa, Julian, Olivier, Wout, Kodeda, Jay. Ook dank ik de ouders die helpen bij het vlaggen en regelmatig aanwezig zijn bij dit geweldig team.

 

 

 

 

 

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2017  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO