18 maart 2014  Jeugdloterij Blauw Geel’38/Jumbo in de startblokken

Geplaatst op 18 maart 2014 • 8:35 • ClubnieuwsJuniorenPupillenDames

De voorbereidingen voor de jaarlijkse BlauwGeel’38/Jumbo Jeugdloterij lopen ten einde. Het is alweer bijna tijd om te starten met de verkoop van de 15000 loten. 

Zaterdag 15 Maart a.s.

 ….is het dan zover, dan wordt het eerste lot verkocht, en volgen er hopelijk nog velen. Vanuit de vereniging wordt de pupillen gevraagd om 1x per jaar medewerking te verlenen aan de Jeugdloterij, onder het motto: “Samen sterk voor ONZE vereniging”.

Mooie voorbeelden hebben we mogen beleven de afgelopen jaren van het echte verenigingsgevoel. Jeugdleden die hun uiterste best doen, gesteund door hun ouders, om Beste Lotenverkoper van BG’38/Jumbo te worden. 

Word jij Beste Lotenverkoper 2014 !!

 Let op!

 De loten kosten 50 cent per stuk, 20 loten per boekje. Kortom, een tientje per boekje!

Stimuleer elkaar om de loten te verkopen en indien gewenst zijn er nog extra boekjes te verkrijgen in de kantine van onze vereniging. Er zijn leuke prijsjes beschikbaar voor diegenen die de meeste loten verkopen !!! Én er zijn prijsjes beschikbaar voor elk team waarvan ALLE spelers hun boekje verkocht hebben. 

Alvast bedankt voor jullie hulp en stimulans, mochten er vragen zijn, klamp dan een van de commissieleden aan…. 

BlauwGeel’38/Jumbo; Jeugdloterijcommissie,

Namens deze, Jan Goijaarts

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2014  |  Privacy & Cookies