24 augustus 2014  ING bank de hoofdsponsor van onze meisjesafdeling

Geplaatst op 24 augustus 2014 • 8:38 • ClubnieuwsJuniorenPupillenDamesBusiness Club

Steeds meer meisjes gaan voetballen. Ruim drie jaar geleden is Blauw Geel’38 /Jumbo dan ook gestart met een aparte afdeling meisjesvoetbal. Het doel hierbij is dat meisjes in afzonderlijke meisjesteams voetballen en niet verdeeld worden over diverse jongensteams. Voetbal voor meisjes heeft inmiddels een vaste plek gekregen binnen onze vereniging. Enkele enthousiaste leid(st)ers en begeleid(st)ers,  hebben ervoor gezorgd dat er inmiddels liefst vijf meidenteams binnen onze vereniging zijn.  Op dinsdagavond wordt er getraind en op zaterdag spelen ze een wedstrijd. Vanzelfsprekend is gezelligheid in deze teams ook heel belangrijk.  Jaarlijks worden er ook enkele activiteiten georganiseerd, speciaal voor de meidenteams. 

 Op dit moment spelen er bijna  70 meisjes bij Blauw Geel’38 verdeeld over 5 teams. Dit seizoen gaan we starten met twee E-teams ( 8 t/m 10 jaar ) een D-team  (11 en 12 jaar ) een C-team ( 13 en 14 jaar ) en een B-team ouder dan 14 jaar. 

 

 

 

 

 

 

Dit seizoen wordt ING bank de hoofdsponsor van onze meisjesafdeling. Dit betekend dat alle meisjes voorzien worden van een tenue, gesponsord door ING Bank.  De Meidenafdeling van Blauw Geel’38/Jumbo is geweldig blij met deze geste en zal de naam ING Bank dan ook waardig uitdragen.

Ben je benieuwd geworden en wil je kennis komen maken met  meisjesvoetbal kom dan eens geheel vrijblijvend op dinsdag meetrainen of kom naar de opendagen ( Vanaf zaterdag 13 september ) op zaterdagmorgen om 10.00 uur .

Je kunt hiervoor contact opnemen met Marcel van Rijbroek (coördinator meisjesvoetbal ) 0413-354693 of m.j.a.van.rijbroek@kpnmail.nl           

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2014  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO