5 mei 2015  In Memoriam Mari van de Vorstenbosch

Geplaatst op 5 mei 2015 • 3:31 • ClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDames

Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden op donderdag 30 april 2015 van ons Lid van Verdiensten de heer Mari van de Vorstenbosch. Mari was ruim 59 jaar lid van onze vereniging.  Gedurende die jaren heeft hij diverse functies vervuld binnen onze vereniging.  Van Materiaalbeheerder tot  2 jaar grensrechter bij ons vaandelteam en 7 jaar leider  van ons meisjes-/dameselftal.  Verder heeft Mari samen met zijn vrouw Toos vanaf 2000 het drukwerk verzorgd van ons wekelijkse clubblad. Afgelopen zondag 26 april was hij nog aanwezig om de lotenverkoop voor de wedstrijdbal/levensmiddelenmand in goede banen te leiden. Deze laatste functie heeft Mari meer dan 40 jaar vervuld.

Voor zijn jarenlange inzet is Mari bij zijn 50 jarig lidmaatschap op 31 oktober 2005 benoemd tot Lid van Verdienste. Voor het vele werk dat hij gedurende die periode in het belang van onze vereniging heeft gedaan zijn wij hem veel dank verschuldigd. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Toos, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode.

Bestuur en Leden, Blauw Geel ‘38/JUMBO

Mari van de Vorstenbosch1

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2015  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO