21 maart 2023  Jeugdselectietrainers en Technische Commissie Jeugd ronden 2e cyclus af.

Geplaatst op 21 maart 2023 • 14:43 • NieuwsClubnieuws

Jeugdselectietrainers en Technische Commissie Jeugd ronden 2e cyclus af.

Opnieuw hebben we een geslaagde bijeenkomst gehad met onze jeugdtrainers. Onder leiding van onze Hoofd Jeugdopleiding Claus Foederer hebben alle trainers van onze jeugdselectieteams (vanaf JO-8 t/m JO-19) op maandag 20 maart de presentatie van de 2e cyclus (aanvallen) van Claus gehad met hulp van 2 voorbeeldtrainingen. De onderbouw werd verzorgd door Bob van Dijk (zuiverheid boven snelheid, dribbelen, vooruit verdedigen) en van JO-15-1 o.l.v. Ender Baris (opbouw via centrale verdediger met vrijspelen vleugelspelers).

Behalve de kernwaarden van Blauw Geel bespreken we jaarlijks ook de spelprincipes. Dit doen we in de vorm van verschillende cycli, waarbij we er steeds een focuspunt uitlichten. Vervolgens werd er verder na-gediscussieerd over dit onderwerp, waarbij iedereen zijn observaties en analyses kon delen.

De opkomst was goed, het weer nu ook gelukkig en we hebben allemaal weer wat geleerd!

Op naar de laatste cyclus van dit jaar nu!

Wordt vervolgd, groet namens de TC Jeugd, Ton van Lith

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2023  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO