26 maart 2018  Jeugdopleiding van Blauw Geel ‘38/JUMBO wordt door KNVB gecertificeerd!

Geplaatst op 26 maart 2018 • 12:52 • NieuwsClubnieuwsJuniorenPupillen

Jeugdopleiding van Blauw Geel ‘38/JUMBO wordt door KNVB gecertificeerd!

In de afgelopen maanden is onze jeugdopleiding getoetst op een nieuw Kwaliteit & Performance Programma dat door de KNVB in samenwerking met diverse experts is ontwikkeld. Op een 60-tal kwaliteitseisen zijn we beoordeeld en we zijn trots op het resultaat. Door de KNVB worden we namelijk erkend als een vereniging die voldoet aan de eisen behorend bij een lokale jeugdopleiding. Een mooie beloning van het vele werk dat tal van mensen binnen onze jeugdopleiding in de afgelopen jaren heeft verzet. Om de officiële toekenning te bekrachtigen reikt de KNVB het bijbehorende certificaat binnenkort uit. We behoren dan tot een selecte groep van amateurverenigingen in Nederland die over een gecertificeerde jeugdopleiding beschikt. Via onze website informeren we iedereen wanneer de uitreiking plaatsvindt. Voor een compleet overzicht van de kwaliteitsdomeinen waarop we getoetst zien zie: www.nmcbright.nl

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO