14 april 2023  Gerard de Kock volgt Edwin van den Boom op als voorzitter Blauw Geel’38/JUMBO

Geplaatst op 14 april 2023 • 19:04 • NieuwsClubnieuws

Gerard de Kock volgt Edwin van den Boom op als voorzitter Blauw Geel’38/Jumbo

Gerard de Kock (56) is geen onbekende binnen onze club. Zelf nog lang gevoetbald in een vriendenteam onder de naam, wie kent ze niet, ‘Heren drie het Dreamteam’ Een gevestigde naam gaat tijdens de Algemene Leden Vergadering eind oktober de voorzittershamer van Edwin van den Boom overnemen. De leden hebben dan uiteraard het laatste woord en mogen er de bekende klap op geven.

Door: Peter Kuijpers

Voormalig voorzitter Piet van Sambeek † sprak in zijn laatste periode als voorzitter dat hij ernaar streefde dat voormalige voetballers taken binnen het bestuur of commissies zouden gaan vervullen. Aan die wens van Piet is de laatste jaren ruim invulling gegeven. Gerard de Kock is daar onder anderen een exponent van. Is eigenaar van Feel Flex en Merge Online een bedrijf met meer dan 650 personeelsleden. Het leiding geven is de Veghelaar niet vreemd. Thuis is Gerard onderdeel van het gezin met echtgenote Debby en vier dochters. Gerard werd al eerder gevraagd, maar moest dat afwijzen. “Dat klopt het kwam toen niet uit. Nu Edwin bij mij kwam, die me ook al ooit vroeg als Prins van Kuussegat en met succes (Prins Gerard II red., nu kon ik niet weigeren. Het is een club naar mijn hart en heb er gruwelijk veel zin in.” Edwin interrumpeert: “Hij moet natuurlijk nog wel stagelopen tot oktober” waarmee de huidige voorzitter de lachers op zijn hand krijgt in de woonkamer. Edwin van den Boom vindt het na zes jaar welletjes: “Ik laat een mooie periode achter me met mooie successen binnen onze vereniging. Ik heb veel vertrouwen in Gerard en dat het goed gaat komen ben ik van overtuigd. Blauw Geel’38/JUMBO krijgt met Gerard een prima voorzitter.” ,aldus de huidige preses van onze club: Edwin van den Boom.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2023  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO