Geplaatst op 18 juli 2019 • 15:31 • Nieuws • Clubnieuws • Senioren
Competitie indeling Senioren en Dames 2019-2020
1e klasse | 5e klasse | Hoofdklasse | |||
---|---|---|---|---|---|
GJS 2 | 13:15 | Rust Roest 2 | 14:30 | Blauw Geel'38/JUMBO 2 | 11:45 |
Drechtstreek 2 | 14:30 | Nivo Sparta 5 | 12:45 | SV Someren 2 | 11:00 |
Roda Boys/Bom. 2 | 14:30 | B.V.V. 2 | 15:00 | HVCH 2 | 11:30 |
HSSC'61 2 | 14:30 | Zwaluw VFC 3 | 15:00 | Gemert 2 | 12:30 |
Nivo Sparta 2 | 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO ZA3 | 17:00 | UDI'19/CSU 2 | 11:00 |
VVAC 2 | 12:30 | SV BLC 8 | 12:45 | ZSV 2 | 11:00 |
Streefkerk 2 | 14:30 | Wilhelmina 2 | 14:45 | Erp 2 | 11:45 |
Wilhelmina'26 2 | 14:30 | Best Vooruit 5 | 16:45 | Sparta'25 2 | 10:30 |
LRC 2 | 12:00 | ODC 2 | 15:15 | Venlosche Boys 2 | 12:00 |
Tricht 2 | 14:30 | SCG'18 5 | 17:00 | SV Venray 2 | 11:00 |
Achilles Veen 2 | 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk 2 | 14:30 | Groene Ster 2 | 10:30 |
SCO 2 | 14:45 | Volharding 2 | 12:00 | ||
DESK 2 | 14:45 | ||||
Blauw Geel'38/JUMBO ZA2 | 17:00 | ||||
3e klasse | 4e klasse | 4e klasse | |||
Avesteyn 2 | 12:00 | Mariahout 3 | 11:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 5 | 10:00 |
Blauw Geel'38/JUMBO 3 | 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 4 | 12:00 | SES 3 | 12:00 |
Rhode/Van Stiphout Bouw 3 | 12:00 | Rhode/Van Stiphout Bouw 4 | 12:00 | SCMH 2 | 11:30 |
Nooit Gedacht 2 | 12:00 | ASV'33 4 | 11:30 | Boekel Sport 4 | 10:30 |
WEC 2 | 12:00 | Boekel Sport 3 | 10:30 | Handel 2 | 12:00 |
HVCH 5 | 11:00 | HVCH 7 | 12:00 | HVCH 8 | 13:00 |
UDI'19/CSU 4 | 11:00 | VOW 2 | 12:00 | Gemert 4 | 12:00 |
DVG 2 | 12:00 | Erp 4 | 11:00 | FC Uden 2 | 12:00 |
Schijndel/DE WIT 3 | 12:00 | ELI 2 | 11:30 | Prinses Irene 3 | 12:00 |
Nulandia 3 | 12:00 | Ollandia 2 | 10:30 | Volkel 4 | 10:00 |
Nijnsel/TVE Reclame 3 | 12:00 | Sparta'25 5 | 12:00 | Odiliapeel/Braks Gro 2 | 11:00 |
NLC'03 2 | 12:00 | Heeswijk 3 | 12:00 | SSA Vesta 3 | 11:45 |
4e klasse | 5e klasse | 5e klasse | |||
Blauw Geel'38/JUMBO 6 | 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 7 | 12:00 | Avesteyn 3 | 12:00 |
SES 2 | 12:00 | VIOS'38 3 | 12:30 | RKVV Keldonk 2 | 11:30 |
Nooit Gedacht 3 | 12:30 | Venhorst 3 | 11:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 8 | 10:00 |
DAW Schaijk 4 | 12:00 | Gemert 5 | 12:00 | Avanti'31 3 | 11:00 |
FC Uden 3 | 12:00 | UDI'19/CSU 6 | 11:00 | SCMH 3 | 11:00 |
EVVC 3 | 10:00 | Schijndel/DE WIT 4 | 12:00 | UDI'19/CSU 7 | 13:00 |
Prinses Irene 4 | 10:00 | DSV 4 | 12:00 | Schijndel/DE WIT 5 | 12:00 |
TOP 3 | 12:30 | Erp 5 | 12:00 | Erp 6 | 13:00 |
Vorstenbossche Boys 2 | 12:00 | Festilent 3 | 12:00 | Nulandia 5 | 9:30 |
WHV 2 | 12:00 | FC de Rakt 2 | 12:00 | Heeswijk 4 | 11:30 |
HVCH 6 | 12:00 | Odiliapeel/Braks Gro 3 | 10:30 | Vorstenbossche Boys 3 | 10:00 |
SSA Vesta 2 | 11:45 | FC de Rakt 3 | 9:30 | ||
5e klasse | 6e klasse | 6e klasse | |||
Avesteyn 4 | 10:00 | RKVV Keldonk 3 | 11:30 | Avesteyn 6 | 12:00 |
Boskant 3 | 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 10 | 10:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 11 | 10:00 |
Mariahout 4 | 10:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 5 | 12:00 | Rhode/Van Stiphout Bouw 8 | 12:00 |
Blauw Geel'38/JUMBO 9 | 12:00 | Boerdonk 2 | 12:00 | Avanti'31 9 | 10:00 |
Avanti'31 4 | 12:00 | Avanti'31 5 | 12:00 | WEC 5 | 10:00 |
UDI'19/CSU 9 | 12:00 | Boekel Sport 5 | 11:00 | DVG 4 | 10:00 |
DVG 3 | 10:00 | WEC 6 | 10:00 | Schijndel/DE WIT VE1 | 14:00 |
Schijndel/DE WIT 6 | 12:00 | Gemert 10 | 12:00 | TOP 5 | 10:00 |
Heeswijk 5 | 10:00 | UDI'19/CSU 16 | 13:00 | Heeswijk 6 | 12:00 |
Irene 2 | 11:00 | Erp 9 | 10:00 | Nulandia 9 | 9:30 |
VOW 3 | 11:00 | Sparta'25 8 | 10:00 | UDI'19/CSU 18 | 13:00 |
FC Uden 8 | 10:00 | EVVC 8 | 10:00 | ||
6e klasse | 6e klase | 6e klasse | |||
Avesteyn 5 | 12:00 | Rhode/Van Stiphout Bouw 7 | 12:00 | Boskant 4 | 10:00 |
Blauw Geel'38/JUMBO 12 | 10:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 13 | 10:00 | Rhode/Van Stiphout Bouw 9 | 12:00 |
Avanti'31 7 | 10:00 | SCMH 4 | 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO 14 | 10:00 |
WEC 3 | 12:00 | Boekel Sport 6 | 12:00 | Avanti'31 6 | 12:00 |
DVG 7 | 10:00 | Gemert 9 | 12:00 | WEC 4 | 12:00 |
VOW 5 | 11:00 | FC Uden 5 | 12:00 | DVG 5 | 10:00 |
Schijndel/DE WIT 9 | 10:00 | UDI'19/CSU 15 | 12:00 | VOW 4 | 11:00 |
Ollandia 4 | 10:30 | Festilent 6 | 10:00 | Schijndel/DE WIT 8 | 12:00 |
Irene 3 | 10:00 | Erp 8 | 11:00 | ELI 5 | 11:15 |
Nijnsel/TVE Reclame 5 | 10:00 | Vorstenbossche Boys 5 | 10:00 | Ollandia 3 | 12:15 |
Rhode/Van Stiphout Bouw 10 | 10:00 | FC de Rakt 5 | 13:00 | Nijnsel/TVE Reclame 4 | 12:00 |
Heeswijk 8 | 10:00 | Volkel 8 | 10:00 | Heeswijk 7 | 10:00 |
6e klasse | 5e klasse | 6e klasse 7 tegen 7 | |||
Blauw Geel'38/JUMBO 15 | 10:00 | Margriet VR1 | 12:00 | Boskant VR1 | 10:00 |
DAW Schaijk 8 | 12:00 | Berghem Sport VR2 | 12:00 | Essche Boys VR1 | 11:00 |
HVCH 12 | 13:00 | HVCH VR2 | 11:00 | VOAB VR1 | 11:00 |
FC Uden 4 | 12:00 | TOP VR1 | 12:30 | Ollandia VR1 | 9:30 |
UDI'19/CSU 13 | 11:00 | Maaskantse Boys VR1 | 11:00 | Real Lunet VR1 | 10:30 |
Festilent 5 | 12:00 | ST SBV/Ulysses VR1 | 11:00 | Emplina VR2 | 10:00 |
Prinses Irene 7 | 10:00 | FC de Rakt VR1 | 12:00 | Cito VR1 | 10:30 |
TOP 7 | 10:00 | EVVC VR2 | 12:00 | The White Boys VR1 | 11:00 |
Vorstenbossche Boys 4 | 12:00 | ST SV Someren/NWC VR3 | 10:00 | Tivoli VR1 | 10:00 |
WHV 3 | 10:30 | Vorstenbossche Boys VR2 | 12:00 | FC Cranendonck VR2 | 10:00 |
FC de Rakt 4 | 10:30 | ST Avesteyn/Heeswijk VR2 | 12:00 | De Bocht'80 VR1 | 12:00 |
SCMH 5 | 10:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR1 | 12:00 | Blauw Geel'38/JUMBO VR2 | 12:00 |
RKKSV VR2 | 10:00 | ||||
ST Were Di / FC Tilburg VR3 | 13:00 |