1 december 2018  Blauw Geel’38/JUMBO scoort vier op een rij aan verlengingen!

Geplaatst op 1 december 2018 • 13:06 • NieuwsClubnieuws

Blauw Geel’38/JUMBO scoort vier op een rij aan verlengingen!

Blauw Geel’38/JUMBO heeft in de afgelopen periode reeds vier verlengingen gerealiseerd. Drie spelers zijn opnieuw vastgelegd alsmede een gewaardeerd coach. De spelers: Danny Verbakel, Sjaak en Sander Egmond hebben hun woord gegeven aan onze mooie club! Het behoeft geen betoog dat dit na het vastleggen van onze hoofdcoach Niels van Casteren voor onze club mooie resultaten zijn. De spelers geven immers zo duidelijk aan dat ze blij zijn met Blauw Geel ’38/Jumbo. “Maar dat zijn wij ook” aldus de voorzitter van de technische commissie René Barten. “Het zijn spelers die met hun kwaliteiten en hun karakter prima bij onze club passen. Mooi!”  “Lodewijk is al jaren een meerwaarde  vanuit zijn betrokkenheid bij zowel de jeugdafdeling als seniorenselectie. Hij maakt zijn rol als (mede) bewaker van de clubcultuur goed waar.” Geweldige berichten. We feliciteren iedereen graag.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO