9 februari 2024  BLAUW GEEL’38/JUMBO ZOEKT EEN AMBITIEUZE TRAINER VOOR JO-23-1 TEAM!

Geplaatst op 9 februari 2024 • 13:27 • NieuwsClubnieuws

BLAUW GEEL’38/JUMBO ZOEKT EEN AMBITIEUZE TRAINER VOOR JO-23-1 TEAM!

Voor het seizoen 2024-2025 hebben we binnen onze club een leuke, uitdagende positie vacant. Voor onze JO-23-1 zoeken we een hoofdtrainer. We trainen in principe op de dinsdagen en donderdagen en de wedstrijden worden gespeeld op de zaterdagen. JO-23 speelt in de 2e divisie. Voor deze rol is een UEFA C diploma vereist, maar UEFA B heeft de voorkeur.

Iets over onze club:

Blauw Geel’38/JUMBO speelt al vele jaren in de 3e divisie zondagamateurs. We bieden onze nieuwe trainers een zeer gezonde vereniging die steeds streeft naar een goede balans tussen recreatief en prestatief voetbal binnen de club. We beschikken, door gezamenlijke inspanningen, over een geweldige accommodatie, prima faciliteiten en een uitstekende clubsfeer. Plezier en prestatie gaan bij ons hand in hand. De prestatieve doelstelling van ons eerste team is het zijn van een stabiele 3e divisionist met oog voor onze talenten uit de jeugd. Wij vinden het daarom vanzelfsprekend, dat er een nauwe band is tussen het vaandelteam, JO-23 en JO-19 (staf en spelers).

 Waaraan moet je voldoen:

Je wilt en kunt werken met een frisse, jonge, talentvolle groep spelers.
Je bent gepassioneerd en beschikt over een open karakter en natuurlijk leiderschap.
Je weet de spelers en het totale team te enthousiasmeren, motiveren en daar waar nodig ook te corrigeren.
Je conformeert je aan ons beleid dat o.a. gericht is op initiatiefrijk voetbal met zoveel mogelijk lef en plezier.
Je beschikt over de vereiste diploma’s en een duidelijke voetbalvisie.

Interesse? Reageer uiterlijk vóór maandag 26 februari 2024 naar Ton van Lith,

TC Blauw Geel’38/JUMBO: voorzitter-bgtop@blauwgeel.nl

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2024  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO