18 september 2019  Blauw Geel’38/JUMBO partner N.E.C. in nieuw concept

Geplaatst op 18 september 2019 • 12:45 • NieuwsClubnieuws

Blauw Geel’38/JUMBO partner N.E.C. in nieuw concept tot intensieve samenwerking met amateurverenigingen

Voorafgaand aan de wedstrijd N.E.C. – de Graafschap, hebben de eerste 8 amateurverenigingen een driejarige samenwerking gesloten met N.E.C. Blauw Geel‘38/JUMBO, Blauw Wit, DVOL, sv Nijmegen, Oranje Blauw, OSC Oosterhout, vv Trekvogels en WVW Weurt werden door Wilco van Schaik (algemeen directeur), Iddo Roscher (manager ontwikkeling speler, team en staf) en Dominique Scholten (manager academie) ontvangen in het stadion.

Dominique: ‘Wij geloven dat elk voetballend jongetje en meisje recht heeft op een goede begeleiding, wij voelen de verantwoordelijkheid om clubs in de regio hierbij te helpen. Al een langere periode zijn we aan het bekijken, hoe we door het delen van kennis de amateurverenigingen kunnen ondersteunen bij het ontwikkelen van hun spelers en trainers en het najagen van hun ambities. Net zoals binnen de Voetbalacademie staat bij de samenwerking het individu centraal. We merken in de gesprekken dat onze visie breed gedragen wordt in de regio. Door structureel kennis te delen met elkaar, bouwen we samen aan een mooie toekomst. De komende maand staan de eerste bijeenkomsten op het programma en gaan de gesprekken met toekomstige partnerclubs verder. We hebben er veel zin in!’

Joost van Elden, coördinator selectie teams van vv Trekvogels: ‘Wij geloven in de visie van ontwikkelen van mensen vanuit N.E.C., waarbij de persoon achter de voetballer centraal staat. Wij krijgen deze bevestiging telkens wanneer spelers en trainers van ons in contact komen met N.E.C. en enthousiast op de club terugkomen.’ Als Nijmeegse club zijn wij trots op het feit dat N.E.C. ons wil helpen!’

Edwin van den Boom, voorzitter van Blauw Geel’38/JUMBO vertelt dat de club uit Veghel als vooraanstaande vereniging in de regio meer wil gaan investeren in de kwaliteit en professionalisering van onze jeugdopleiding, dit met als doel om een betere doorstroming vanuit de jeugd naar de senioren te krijgen. ‘N.E.C. zal hierbij een prominente rol gaan spelen in het verder ontwikkelen van onze coaches, trainers en scouts. Ton van Lith, contactpersoon BVO’s vult aan: ‘Gezien de reputatie van hun eigen jeugdopleiding denken wij in N.E.C. de juiste partner te hebben gevonden om ons hierbij te ondersteunen bij het verder professionaliseren van onze jeugdopleiding.’

Als betaald voetbalorganisatie in onze regio geloven wij dat elk voetballend jongetje en meisje recht heeft op een goede begeleiding, wij voelen de verantwoordelijkheid om clubs in de regio hierbij te helpen. Door het delen van kennis gaan we de amateurverenigingen ondersteunen bij het ontwikkelen van hun spelers en trainers en het najagen van hun ambities. Net zoals binnen de Voetbalacademie staat bij de samenwerking het individu centraal. Door structureel kennis te delen met elkaar, bouwen we samen aan een mooie toekomst!

We willen deze samenwerking aangaan met alle clubs in Nijmegen, de clubs in een straal van 10 kilometer buiten Nijmegen en alle steunpunten buiten dit gebied.

De uitgangspunten van deze samenwerking zijn:

 • Belang voor individuele speler voorop
 • Gezamenlijke verantwoordelijkheid om kwaliteit jeugdvoetbal in onze gezamenlijke regio te verhogen.
 • Samenwerking moet voor beide partijen interessant zijn.
 • Structureel kennis delen met elkaar.
 • Samen bouwen aan een mooie samenwerking en de doelstellingen, hier ook gezamenlijk verantwoordelijk.
 • Structureel overleg over inhoud en voortgang samenwerking.

De gezamenlijke belangen bij de samenwerking zijn:

 • Meer doorstroom naar 1e elftallen amateurverenigingen en N.E.C.
 • Ontwikkeling trainers en coördinatoren amateurverenigingen
 • Behoud voetballende leden in amateurverenigingen
 • Meest talentvolle spelers naar Voetbalacademie N.E.C.
 • Binding met regio versterken  

We gaan de samenwerking vormgeven door kennis te delen. Wij geloven in het beïnvloeden van de beïnvloeders en gaan bijeenkomsten organiseren voor hoofd jeugdopleidingen, coördinatoren, trainers en scouts van amateurverenigingen. Op grofweg drie niveaus gaan we kennis delen met elkaar. Per seizoen zijn er 12-16 bijeenkomsten, die kosteloos voor de club zijn.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl



© Blauw Geel’38 - 2019  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO