21 april 2018  Blauw Geel‘38/JUMBO uitreiking erkende lokale jeugdopleiding

Geplaatst op 21 april 2018 • 5:40 • NieuwsClubnieuws

Blauw Geel‘38/JUMBO uitreiking erkende lokale jeugdopleiding

Sinds 2012 kent de KNVB een nieuw Kwaliteit & Performance Programma dat ontwikkeld is in samenwerking met diverse experts. Aan de hand van een 60-tal kwaliteitseisen wordt een vereniging beoordeeld en indien een vereniging voldoet aan deze eisen wordt een bijbehorend certificaat verstrekt. Vanaf najaar 2017 heeft onze vereniging in beeld gebracht wat op diverse gebieden de stand van zake is , om zo dit certificaat te mogen ontvangen. In de afgelopen jaren hebben tal van mensen binnen onze vereniging stappen gezet die tot deze certificering hebben geleid. We zijn er blij mee en trots op dat trainers, coördinatoren, contactpersonen, commissieleden, bestuursleden en anderen middels opgestelde plannen, notities en andere documenten input hebben geleverd aan NMC-Bright (het begeleidende organisatiebureau en partner van de KNVB). Diverse vrijwilligers hebben op een 9-tal gebieden (kwaliteitsdomeinen) aantoonbaar kunnen maken dat we op een goede manier bezig zijn. Onder meer de ontwikkeling van spelers/trainers, de accommodatie/voorzieningen, opgestelde beleidsplannen en samenwerkingsverbanden in de regio maken hiervan deel uit . Voor een compleet overzicht van de kwaliteitsdomeinen : www.nmcbright.nl. Met het behalen van dit certificaat is onze vereniging klaar voor het zetten van vervolgstappen. Voor de zomer willen we concreet hebben welke eerste stappen dit zullen zijn. Bij overlegmomenten zullen mensen die sleutelposities bekleden binnen onze vereniging aansluiten om draagvlak te creëren voor de verdere uitrol van onze jeugdopleiding.
Om de officiële toekenning van de status van lokale jeugdopleiding te bekrachtigen reikte de heer Riny van Deursen (ambassadeur KNVB zuid2) het bijbehorende certificaat uit. Op zaterdag 21 april vond om 12.00 uur de uitreiking plaats in de bestuurskamer van onze vereniging.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO