10 april 2018  Beste leden en sponsoren van Blauw Geel’38/JUMBO

Geplaatst op 10 april 2018 • 7:56 • NieuwsClubnieuwsBusiness Club

Beste leden en sponsoren van Blauw Geel’38/JUMBO

Vanuit het algemeen Bestuur en de Business Club Blauw Geel’38/JUMBO worden met diverse bedrijven waardevolle meerjarige sponsorcontracten afgesloten. Bedrijven doen dit ter ondersteuning van onze vereniging en uiteraard ook voor hun eigen exposure en strategie. In sommige gevallen wordt hier door een sponsor ook branche-exclusiviteit bedongen. Helaas is er drie jaren geleden vanuit de vereniging een vergissing begaan en is er een sponsorcontract met ING afgesloten, ondanks een bestaande branche exclusiviteit. De Rabobank heeft toen sportief dit contract voor drie jaar, ondanks de contractuele afspraken, gedoogd. Nu de drie jaar om zijn had dit contract, gezien de eerdere afspraken, niet verlengd mogen worden. Onze vereniging heeft hier niet juist in gehandeld. Op ons verzoek hebben we, in overleg met ING, besloten om het inmiddels getekende sponsorcontract te laten ontbinden waarvoor wij ING heel dankbaar zijn. Zowel ING bank en Rabobank hebben zo laten zien dat ondanks afspraken, ze de afgelopen periode beiden in het belang van de vereniging hebben gehandeld. ING blijft wel aan de vereniging verbonden als lid van de Businessclub.
Namens het Bestuur Blauw Geel’38/JUMBO.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO