14 januari 2020  Beste Blauw Gelers

Geplaatst op 14 januari 2020 • 9:20 • NieuwsClubnieuws

Beste Blauw Gelers,

Wij zijn op zoek…naar jou! Om alles binnen onze vereniging nog beter en leuker te maken richten we ons momenteel op de invulling van een aantal nieuwe commissies. We zijn hiervoor op zoek naar enthousiaste vrijwilligers. Dat kan iedereen zijn: leden van Blauw Geel, maar ook vrienden, familie of mensen die onze club supporten. Iedere inzet wordt gewaardeerd!

Het gaat om de invulling/aanvulling van de volgende commissies:

  • Feest en evenementen commissie
  • Vrijwilligers commissie
  • Ledenadministratie commissie
  • PR & communicatie commissie
  • Scheidsrechters commissie.

Natuurlijk sta je er als commissielid niet alleen voor. Met mede-vrijwilligers mag je rekenen op de ondersteuning van diverse bestuursleden. Zo wordt er echt wat bereikt! Samen maken we het allerbeste van waar heel de club van profiteert. Is voetbal jouw passie, heb je gevoel voor organisatie en lijkt het je leuk om hier aan deel te nemen? Dan ben je meer dan welkom om je in te zetten voor Blauw Geel. Stuur een mailtje en / of spreek iemand aan van het bestuur, dan is het zo voor mekaar. Alvast bedankt!

Met vriendelijke groeten,

Namens het Bestuur Blauw Geel’38/Jumbo

 

 

 

 

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2020  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO