28 oktober 2020  Bericht van het Bestuur

Geplaatst op 28 oktober 2020 • 11:30 • NieuwsClubnieuws

Bericht van het Bestuur

Vanwege het coronavirus zitten wij nog steeds met z’n allen in een unieke situatie. Gisterenavond is bekend geworden dat er tot in december niet meer in competitieverband en voor 18 jarige en ouder niet meer in teamverband gevoetbald en getraind mag worden. Waarschijnlijk is hiermee voor ons de winterstop begonnen. Graag zijn wij er, als vereniging, voor onze leden, helaas op dit moment niet zoals we graag zouden willen. We hebben als bestuur de mogelijkheden omtrent een gedeeltelijke restitutie van contributies overwogen. Echter is dit vanwege de continuïteit van onze vereniging niet mogelijk. Bij het (gedeeltelijk) restitueren van contributie brengen we namelijk de continuïteit van onze vereniging in gevaar. Dit willen we uiteraard voorkomen, zodat we na de corona crisis weer snel met zijn allen op het voetbalveld/sportpark actief kunnen zijn! Voor de komende tijd zullen wij alles in het werk stellen dat er zoveel mogelijk, conform de richtlijnen, gevoetbald en getraind kan worden.

Hiervoor kunnen jullie jezelf opgeven bij trainingenblauwgeel@hotmail.com

Bestuur Blauw Geel’38/JUMBO

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2020  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO