Programma/uitslagen

Indeling velden:

 

 

 

Programma Dinsdag 17 oktober 2017

VRBlauw Geel'38/JUMBO 1Jong Helmond Sport20:15
VRBlauw Geel'38/JUMBO Comb.sv TOP Combinatie 1 + 2Naar 24 oktober

Programma Zaterdag 21 oktober 2017

20105Blauw Geel'38/JUMBO ZA2Wilhelmina'26 217:00
VRAvanti '31Blauw Geel Vet. B15:30
62512Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4Prinses Irene JO19-214:45
62529Blauw Geel'38/JUMBO JO19-6WEC JO19-114:45
62493Schijndel/DE WIT JO19-1Blauw Geel'38/JUMBO JO19-115:00
62509Nulandia JO19-2Blauw Geel'38/JUMBO JO19-214:30
27435Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3TOP JO17-213:00
18773Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1Festilent MO17-113:00
54790RKVVO JO17-1Blauw Geel'38/JUMBO JO17-115:00
62566Vorstenbossche Boys JO17-1Blauw Geel'38/JUMBO JO17-414:30
62553Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-3Blauw Geel'38/JUMBO JO17-614:45
20171099Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1Unitas'59 JO15-113:00
19469Nijnsel/TVE Reclame JO15-1Blauw Geel'38/JUMBO JO15-413:00
4429Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1Gemert JO13-111:30
62735Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3Vorstenbossche Boys JO13-111:30
43059Blauw Geel'38/JUMBO JO13-9MVOW JO13-2M11:30
20171099RKSV Schijndel/De Wit JO13-5Blauw Geel'38/JUMO JO13-59.1510:15
62965Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6Olympia'18 JO10-2GVervallen
29906Blauw Geel'38/JUMBO JO11-9Venhorst JO11-3Vervallen
62824Nooit Gedacht JO11-1Blauw Geel'38/JUMBO JO11-19.3010.30
29075UDI'19/CSU JO11-7Blauw Geel'38/JUMBO JO11-10M8.009:00
62845Blauw Geel'38/JUMBO JO9-7UDI'19/CSU JO9-310:15
62870Schijndel/DE WIT JO9-2Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3wordt verzet?
Meijerij stad cupBlauw Geel'38/JUMBO JO7-3Keldonk/Boerdonk JO7-110:15
Meijerij stad cupBlauw Geel'38 /JUMBO JO7-2Rhode JO7-110:15
99999SCMH JO7-3Blauw Geel'38/JUMBO JO7-19.3010:30

Programma Zondag 22 oktober 2017

6122Blauw Geel'38/JUMBO 1Meern De 114:30
46603Blauw Geel'38/JUMBO 3FC Uden 312:00
61388Blauw Geel'38/JUMBO 8Festilent 510:00
45289Blauw Geel'38/JUMBO 14Sparta'25 912:00
61428Sparta'25 2Blauw Geel'38/JUMBO 211:00
50888
Nooit Gedacht 4
Blauw Geel'38/JUMBO 10
12:00
50036SCMH 4Blauw Geel'38/JUMBO 1612:00

Programma Maandag 23 oktober 2017

27761
Blauw Geel'38/JUMBO JO19-3
WHV JO19-1
20:00

Programma Dinsdag 24 oktober 2017

VRBlauw Geel'38/JUMBO Comb.sv TOP Combinatie 1 + 220:15
61631Blauw Geel'38/JUMBO 6Schijndel/DE WIT 520:15
61392Blauw Geel'38/JUMBO 12Sparta'25 920:15
33480
Blauw Geel'38/JUMBO JO17-3
Vorstenbossche Boys JO17-1
20:00
61389Volkel 4Blauw Geel'38/JUMBO 1119:30

Programma Donderdag 25 oktober 2017

33482
Blauw Geel'38/JUMBO MO11-1
OSS'20 MO11-1
18:30
17937
ST Boerdonk/Keldonk JO13-1G
Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6
19:00
62870
Schijndel/De Wit JO9-2
Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3
18.00

Programma Zaterdag 28 oktober 2017

20188Blauw Geel'38/JUMBO ZA2SV BLC 217:00
VRBlauw Geel Vet. Avv Mariahout17:00
VRBlauw Geel Vet. Bvv Volkel17:00
20971Blauw Geel'38/JUMBO JO19-1VDZ JO19-115:00
28004Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4UDI'19/CSU JO19-414:45
24127Blauw Geel'38/JUMBO MO19-1Vorstenbossche Boys MO19-114:45
24742Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2Blauw Geel'38/JUMBO JO19-214:45
21571MOSA'14 JO19-1Blauw Geel'38/JUMBO JO19-315:00
19218Prinses Irene JO19-3Blauw Geel'38/JUMBO JO19-614:30
30690Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-214:45
25958Blauw Geel'38/JUMBO JO17-5Prinses Irene JO17-214:45
18922Blauw Geel'38/JUMBO MO17-1Hapse Boys MO17-113:00
54741HVCH JO17-1Blauw Geel'38/JUMBO JO17-115:15
13320Volkel JO17-1Blauw Geel'38/JUMBO JO17-215:00
18132EVVC JO17-2Blauw Geel'38/JUMBO JO17-615:00
60391Handel JO17-1GBlauw Geel'38/JUMBO JO17-811:30
12064Blauw Geel'38/JUMBO JO15-1DVG JO15-113:00
24065Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3Avanti'31 JO15-213:00
30004Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4Sparta'25 JO15-213:00
21802Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6FC Uden JO15-213:00
22174Blauw Geel'38/JUMBO JO15-8Boekel Sport JO15-313:00
28554Blauw Geel'38/JUMBO MO15-2Volkel MO15-113:00
13823Bruheze JO15-1Blauw Geel'38/JUMBO JO15-212:15
16541Erp JO15-3Blauw Geel'38/JUMBO JO15-712:15
34490EVVC MO15-1Blauw Geel'38/JUMBO MO15-111:30
16537Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4Mariahout JO13-111:30
19338Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6VOW JO13-111:30
43057Blauw Geel'38/JUMBO JO13-9MNooit Gedacht JO13-5M11:30
4422SV Venray JO13-1Blauw Geel'38/JUMBO JO13-19.3011:30
31786Gemert JO13-2Blauw Geel'38/JUMBO JO13-29.0010:00
19947FC Uden JO13-1Blauw Geel'38/JUMBO JO13-39.1510:15
20585Blauw Geel'38/JUMBO JO11-2Rhode JO11-2G9:15
15432Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5WHV JO11-2G9:15
32288Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6Venhorst JO11-29:15
33896Blauw Geel'38/JUMBO JO11-10MAvesteyn JO11-5G9:15
15326Avanti'31 JO11-1Blauw Geel'38/JUMBO JO11-18.159:15
15670Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-4Blauw Geel'38/JUMBO JO11-38.159:15
20849Nijnsel/TVE Reclame JO11-2Blauw Geel'38/JUMBO JO11-78.459:45
16872Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-6Blauw Geel'38/JUMBO JO11-89.3010:30
61827Achilles Reek JO11-2Blauw Geel'38/JUMBO JO11-98.009:00
29909Volkel MO11-1Blauw Geel'38/JUMBO MO11-19.1510:15
59649Blauw Geel'38/JUMBO JO10-1Berghem Sport JO10-19:15
27150SV Venray JO10-1Blauw Geel'38/JUMBO JO10-29.0010:00
62152Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5Gemert JO9-510:15
27070Blauw Geel'38/JUMBO JO9-9Nulandia JO9-410:15
61073Blauw Geel'38/JUMBO JO9-10Blauw Geel'38/JUMBO JO9-8M10:15
29842Rood Wit'62 JO9-1Blauw Geel'38/JUMBO JO9-28.009:00
34325Prinses Irene JO9-1GBlauw Geel'38/JUMBO JO9-39.1510:15
61857Nijnsel/TVE Reclame JO9-1Blauw Geel'38/JUMBO JO9-68.459:45
61095Vorstenbossche Boys JO9-2Blauw Geel'38/JUMBO JO9-79.3010:30
61073Blauw Geel'38/JUMBO JO9-10Blauw Geel'38/JUMBO JO9-8M9.1510:15
63029Blauw Geel'38/JUMBO JO8-2Avanti'31 JO8-110:15
21543Blauw Geel'38/JUMBO JO8-4Boekel Sport JO8-210:15
22518Mierlo Hout JO8-1Blauw Geel'38/JUMBO JO8-17.308:30
35551Schijndel/DE WIT JO8-3Blauw Geel'38/JUMBO JO8-38.009:00
Meijerijstad cupBlauw Geel'38/JUMBO JO7-1Blauw Geel'38/JUMBO JO7-310:15
99999VOW JO7-1Blauw Geel'38/JUMBO JO7-29.3010:30
Delen:
  • Facebook
  • Twitter

Recente Blauw Geel berichten