19 februari 2020  Ymanuel Hurkmans en Koen van der Zanden blijven bij Blauw Geel’38/JUMBO

Geplaatst op 19 februari 2020 • 10:42 • NieuwsClubnieuws

Ymanuel Hurkmans en Koen van der Zanden blijven bij Blauw Geel’38/JUMBO!

Ymanuel Hurkmans en Koen van der Zanden hebben overeenstemming bereikt met onze club over een verlengd verblijf binnen onze club! Ymanuel keert terug na lang blessureleed. Op bijzonder knappe en inspirerende wijze heeft hij zich terug geknokt! Koen heeft door zijn prestaties zich hiërarchisch omhooggewerkt in onze selectie. Mooi dat beide heren ook volgend seizoen bij Blauw Geel’38/JUMBO spelen!

Joey Hellstern verlaat Blauw Geel ‘38/JUMBO.

Joey Hellstern heeft besloten Blauw Geel’38/JUMBO vanaf komend seizoen te verlaten. Hij gaat het een stapje lager proberen bij het Rosmalense OJC. Joey is in al die seizoenen een toegevoegde waarde geweest voor onze club. Als speler maar ook als mens is onze waardering hoog. Alvast heel hartelijk bedankt voor jouw inzet en betrokkenheid! Succes Joey!

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2020  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO