9 maart 2016  Jeffrey Vendrig vertrekt, Sofian El Kaddouri en Stijn de Looijer blijven!

Geplaatst op 9 maart 2016 • 10:51 • Senioren

Jeffrey Vendrig vertrekt bij Blauw Geel ’38/JUMBO.  De keeper is voor nog weken geschorst en daarnaast gaat hij voor zijn militaire werk op missie.  Het brengt een onverwacht snel einde aan zijn BlauwGeel-tijd. Sofian El Kaddouri twijfelde even in verband met een maatschappelijke carrière maar blijft toch voetballen bij onze club. Ook Stijn de Looijer bevalt het prima en speelt komend seizoen bij ons. Blauw Geel ’38/JUMBO denkt zeer binnenkort een nieuwe doelman te kunnen presenteren. Tevens maakte Peter Bijvelds bekend volgend seizoen te stoppen met het ondersteunen van de technische commissie. Het kost hem simpelweg teveel tijd in combinatie met zijn functie. Bijvelds prijst de prima samenwerking met zijn collega’s en staat open voor een minder veeleisende rol binnen onze club.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2016  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO