14 juni 2013  Francois Gesthuizen naar Jupiler Achilles’29

Geplaatst op 14 juni 2013 • 8:07 • ClubnieuwsSenioren

Opnieuw is een Jupiler ploeg gaan winkelen bij onze club. Nieuwbakken Jupiler ploeg, Achilles’29, heeft donderdagmiddag een overeenkomst met onze trainer, Francois Gesthuizen kunnen bereiken. Hoewel menigeen dit niet had aan zien komen, was er in het contract met Francois –zoals ook vaker wordt opgenomen- een clausule dat hij altijd weg zou kunnen indien een betaald voetbal organisatie(BVO) zich zou aandienen. Helaas, voor de BlauwGeel’38/Jumbo-familie, heeft zich nu dit feit voor gedaan.  Voor de Veghelse hoofdklasser beslist een aderlating maar natuurlijk voor Francois een kans die hij niet heeft kunnen laten lopen. Hoe jammer voor de Veghelse hoofdklasser ook, willen we Francois alle succes toe wensen bij zijn nieuwe club en is er voor de BG Top van onze club opnieuw flink werk te verrichten in de zoektocht naar een opvolger.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2013  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO