22 maart 2019  Sander van Weert keert terug naar Blauw Geel ‘38/JUMBO

Geplaatst op 22 maart 2019 • 20:11 • NieuwsClubnieuwsSenioren

Blauw Geel ‘38/JUMBO ziet komend seizoen in Sander van Weert een oude bekende terugkeren binnen de club.

Sander kende een bijzonder succesvol periode binnen onze club en mocht zich met recht een publiekslieveling noemen. Zijn spelstijl en zijn niet aflatende inzet en dynamiek spraken tot ieders verbeelding. De Schijndelnaar speelde in zijn jeugd bij Avanti, Schijndel en FC Den Bosch. Als senior speelde hij enkele jaren bij onze club en ging toen naar UNA. Nu keert hij dus terug. Waarom? Sander is daar duidelijk over: “Ik heb een geweldige tijd gehad bij Blauw Geel en daar ook alle plezier in voetbal teruggevonden. Mijn familie en ik hebben de club dan ook in ons hart gesloten. De tijd was nu rijp om weer terug te keren. Momenteel revalideer ik nog van een knieblessure. Over een ruime maand denk ik weer wedstrijdfit te zijn. Ik zit vol ambitie en zin om komend seizoen samen met mijn teamgenoten het optimale te presteren.” Wij verheugen ons op het weerzien. Succes Sander, welkom terug!

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2019  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO