17 februari 2014  Vrijwilliger van het jaar 2014 Jan Verkuijlen

Geplaatst op 17 februari 2014 • 23:02 • ClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDamesBusiness Club

Een gedreven en enthousiaste coach die in  de afgelopen jaren zowel bij de pupillen als junioren zijn rol met verve heeft vervuld. Een altijd positief kritische vrijwilliger die zijn vereniging op de juiste manier representeert. Een man waar we nu, en hopelijk ook in de nabije en verdere toekomst, nog veel plezier van mogen hebben.Dagdromend een welkome
aanvulling voor ons kader.

Jan Verkuijlen 
foto: Links jeugdvoorzitter Coen van Dijk met rechts Jan Verkuijlen

Niels van Alphen
foto: Links Josée van Zoggel met rechts Niels van Alphen

Sinds dit jaar is er een aanmoedigingsprijs voor een jeugdige vrijwilliger. Niels ontving uit handen van Josée van Zoggel  deze prijs die vernoemd is naar haar man die tot aan zijn overlijden onze club een bijzonder warm hart toedroeg. Een blijk van waardering voor alle activiteiten (naast het actief voetballer zijn) waaraan Niels meedoet binnen onze vereniging. Als begeleider van de open dagen, leider bij toernooien, scheidsrechter, assistent scheidsrechter, je ziet Niels op diverse dagen van de week in allerlei verschillende hoedanigheden binnen onze vereniging. Blauw Geel hoopt nog lang plezier te hebben van hem en andere jonge vrijwilligers want wie de jeugd heeft, heeft uiteindelijk ook de
toekomst.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2014  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO