7 februari 2017  Sparen voor onze sportvereniging

Geplaatst op 7 februari 2017 • 16:38 • ClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDames

Beste BlauwGeel-familie, Vanaf woensdag 8 februari kunt je bij alle JUMBO vestigingen in Veghel, gaan sparen voor onze sportvereniging, jouw Blauw Geel”38 dus. Bij elke besteding van €10,­ ontvangt je een sportpunt. Deze sportpunten kun je toekennen aan een club. Wij willen je natuurlijk vragen ze aan onze sportvereniging, Blauw Geel”38/JUMBO te geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra sport­ en spelmaterialen voor de sportvereniging aanschaffen. Op de website www.jumbo.com/sparenvoorjesportvereniging kan je onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. Op deze site kun je de sportpunten ook direct aan onze vereniging toekennen. Maar je kunt jouw gespaarde punten ook inleveren bij ons op de vereniging. In ons clubhuis staat een dropbox waar ook jij  deze in achter kunnen laten. Een meer dan goede reden om ook nu je boodschappen bij één van drie JUMBO-vestigingen te gaan doen.

 

Namens de gehele club……… alvast hartelijk dank!

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2017  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO