12 november 2012  Nieuwe cursus bij Blauw Geel’38/JUMBO

Geplaatst op 12 november 2012 • 8:30 • ClubnieuwsSeniorenJuniorenPupillenDames

Voor alle belangstellenden zal er samen met voetbalvereniging Festilent en Volkel een cursus gegeven gaan worden om de jeugdwedstrijden als SCHEIDSRECHTER te kunnen gaan begeleiden. Omdat we graag al onze jeugdwedstrijden willen laten leiden door een scheidsrechter die zelf geen leider of trainer van dat team is doen we een DRINGENDE OPROEP aan al onze senioren, veteranen en oudere jeugd om zich aan te melden voor dit zeer leuke en dankbare vrijwilligerswerk. Zeker bij de pupillen is het een genot om een uurtje op de zaterdagochtend zelf actief bezig te zijn.

Blauw geel stelt al deze vrijwilligers in de mogelijkheid om GRATIS deze basis opleiding scheidsrechter te volgen. Cursusduur is circa 6 uur verdeeld over 3 dagdelen. Met deze cursus kun je alle jeugdwedstrijden fluiten. Als er voldoende mensen zich aanmelden dan hoef je ook zeker niet verplicht iedere week wedstrijden te fluiten.

Ga je na het behalen van de cursus actief als scheidsrechter aan de slag dan krijg je van Blauw Geel ook een scheidsrechterspak in bruikleen zodat alles er zeer goed uit gaat zien. Wij zien de aanmelding voor deze cursus graag VOOR 15 december 2012, tegemoet zodat we in januari 2013 van start kunnen gaan.

Heb je nog vragen neem dan contact op met:

Coördinatie Commissie Vrijwillgers

Joost Vlassak  e-mail : jvlassak@kpnmail.nl

IEDEREEN KAN OP DEZE WIJZE IETS BIJDRAGE AAN HET VELE VRIJWILLIGERSWERK! DOEN!

Elk weekend worden bij onze vereniging ongeveer 55 wedstrijden gespeeld, deze wedstrijden worden door zowel KNVB als clubscheidsrechters geleid.

De meeste selectieteams krijgen bij hun wedstrijden scheidsrechters van de KNVB toegewezen, voor de overige teams worden clubscheidsrechters benaderd.

Om onze clubscheidsrechters enigszins te ontlasten, sommigen fluiten in een weekend meerdere wedstrijden, zijn we op zoek naar nieuw “talent”.

Wat vragen we:

Bereidheid om maximaal één keer per 6 weken op zaterdag en/of zondag een wedstrijd te fluiten.

Bereidheid om via de KNVB of via een interne cursus bij onze vereniging een scheidsrechter cursus te volgen.

We hebben op zowel zaterdag als zondag de beschikking over een vast aantal scheidsrechters die elke week hun wedstrijden fluiten, we willen dit aantal uitbreiden met een groep scheidsrechters die incidenteel beschikbaar zijn.

Ben jij:

  • De A/B speler die op zaterdagmorgen een E/F/D-wedstrijd wil fluiten ?
  • De (oud)seniorenspeler die incidenteel op zaterdag of zondagmorgen een wedstrijd wil fluiten ?
  • De lezer van deze rubriek die denkt: Dit kan en wil ik ook.

Naast het plezier dat het leiden van een wedstrijd geeft, staat er ook een leuke vergoeding tegenover.

Wil jij je aanmelden of heb je vragen dan kun je met onderstaande persoon contact opnemen:

Toon van der Aa tel 0413 34 26 51

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2012  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO