23 september 2015  Jeugdloterij flitsend van start

Geplaatst op 23 september 2015 • 19:08 • JuniorenPupillenDames

In de afgelopen weken is de jeugdloterij van Blauwgeel’38/Jumbo van start gegaan en we mogen constateren dat er nu al bijna 2000 loten verkocht zijn. Dat belooft wat voor het eindresultaat. Ook merken we dat er al enkele jeugdleden zeer actief geweest zijn in de eerste weken. Drie van onze jeugdleden hebben zelfs al 200 of meer loten verkocht, een knappe prestatie.

De tussenstand op dit moment in de race voor beste lotenverkoper 2015 is als volgt:

1. Dilano Gevers van F6 met 240 verkochte loten

2. Tim van Beurden van F7 met 220 verkochte loten

3. Thijmen van Gennip van E9 met 200 verkochte loten

Doe jij ook mee in de race voor de beste lotenverkoper van Blauwgeel’38/Jumbo, dan kan je extra loten afhalen in ons clubhuis op het Prins Willem Alexander Sportpark. Tot en met zaterdag 24 oktober a.s. is het mogelijk om mee te dingen naar deze titel. Dan moeten alle loten ingeleverd zijn om mee te laten tellen voor de prijzen. Wij zijn trots op alle jeugdleden die hun loten verkocht hebben. Lukt het jou echt niet om de loten te verkopen, lever je boekje dan ook tijdig, voor 24 oktober a.s. dus, in de kantine van onze vereniging. Alvast bedankt voor je medewerking…!!!

Namens de loterijcommissie, Frans, Wim, Marcel en Jan.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2015  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO