10 januari 2018  Michel Merks vertrekt, Sebastiaan de Schouwer en Brahim Zaari blijven!

Geplaatst op 10 januari 2018 • 16:07 • NieuwsClubnieuwsSenioren

Blauw Geel 38/JUMBO heeft nieuws rondom haar doelmannen. Michel Merks wil graag op eerste elftal niveau acteren en ziet daarvoor te weinig kansen binnen onze club. Wij hebben volledig begrip voor zijn beslissing om naar een andere club met dat perspectief voor hem uit te zien. Daarentegen kunnen we melden dat Brahim Zaari besloten heeft zijn contract met minimaal een seizoen te verlengen. Het zal u niet verbazen dat wij daar enorm blij mee zijn gezien het feit dat Brahim een doelman is die voor ons jaarlijks punten pakt. Last but not least heeft ons mooi “Veghels” talent Sebastiaan de Schouwer besloten om zich ook verder te ontwikkelen binnen onze club! We wensen alle drie de doelmannen in het vervolg van hun voetballoopbaan veel succes.

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO