1 augustus 2020  BLAUWGEEL’38/JUMBO zoekt groepsleiders (M/V) voor het komende seizoen

Geplaatst op 1 augustus 2020 • 8:57 • NieuwsClubnieuws

BLAUWGEEL’38/JUMBO zoekt groepsleiders (M/V) voor het komende seizoen

Het jeugdbestuur van onze vereniging is op zoek naar groepsleiders (M/V) voor de leeftijdscategorieën:   JO19/17 , JO13 en JO11. Op wedstrijdzaterdagen (ochtend of middag) ben je op het sportpark om met collega’s alles in goede banen te leiden. Administratieve werkzaamheden die horen bij de invulling van het groepsleiderschap kunnen ook vanuit thuis gedaan worden. Als lid van het jeugdbestuur woon je de bestuursvergaderingen bij (5 per jaar) en in de hoedanigheid van groepsleider zul je met de begeleiders van de betreffende teams een aantal bijeenkomsten beleggen.

ja maar ik heb zelf nooit kunnen voetballen
is een argument dat we vaak horen maar we zijn op zoek naar mensen die een positieve bijdrage willen en kunnen leveren op andere gebieden.

Enkele voorbeelden van wat we van onze groepsleiders vragen:

  • Een correcte omgang met spelers, hun begeleiding, onze gasten en collega-vrijwilligers.
  • Op een juiste manier omgaan met problemen, denken in oplossingen en het hanteren van een geschikte gesprekstechniek
  • Representant van je club zijn.

Dit kost je tijd, gedurende het seizoen gemiddeld een 8-tal uren per week , met pieken aan het begin (september) en aan het einde van een seizoen (mei/juni).

Zelf interesse of in de familie- en/of kennissenkring nog een geschikte kandidaat?

Graag een bericht aan Coen van Dijk (jeugdzaken):  bestuurjeugd@blauwgeel.nl  of loop op zaterdag (vanaf 18 augustus zijn we er daadwerkelijk weer) binnen bij het wedstrijdsecretariaat op het sportpark. We zijn dan graag bereid in gesprek te gaan en alle aspecten van het groepsleiderschap verder toe te lichten.

 

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2020  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO