18 maart 2023  BLAUW GEEL’38/JUMBO ZOEKT VERSCHILLENDE AMBITIEUZE TRAINERS!

Geplaatst op 18 maart 2023 • 18:11 • NieuwsClubnieuws

BLAUW GEEL’38/JUMBO ZOEKT VERSCHILLENDE AMBITIEUZE TRAINERS!

Keeperstrainer BG1 – Jeugdtrainer BG JO19-1

 Voor het seizoen 2023-2024 hebben we binnen onze club een aantal leuke, uitdagende posities vacant!

Voor ons vaandelteam (3e divisie) zoeken we een keeperstrainer. We trainen in principe op de dinsdagen en donderdagen en je wordt ook geacht aanwezig te zijn op de wedstrijddagen (meestal op zondag, maar soms ook op een zaterdag). Mocht je alleen de donderdagen en zondagen kunnen, is dat ook bespreekbaar. Je maakt onderdeel uit van de trainersstaf van de selectie en speelt in die zin dan ook een wat bredere rol dan alleen een focus op de keepers.

 Ook voor ons hoogste jeugdteam (JO19-1) zijn we op zoek naar een nieuwe trainer. JO19-1 speelt in de 2e divisie en  traint in principe op de maandag of dinsdag, maar in ieder geval op de donderdagavonden. Voor deze rol is een UEFA B diploma vereist.

Iets over onze club:

Blauw Geel’38/JUMBO speelt al vele jaren in de 3e divisie zondagamateurs. We bieden onze nieuwe trainers een zeer gezonde vereniging die steeds streeft naar een goede balans tussen recreatief en prestatief voetbal binnen de club. We beschikken, door gezamenlijke inspanningen, over een geweldige accommodatie, prima faciliteiten en een uitstekende clubsfeer. Plezier en prestatie gaan bij ons hand in hand. De prestatieve doelstelling van ons eerste team is het zijn van een stabiele 3e divisionist met oog voor onze talenten uit de jeugd. Wij vinden het daarom dan ook vanzelfsprekend, dat er een nauwe band is met ons JO-23 en JO-19 team (staf en spelers).

Waaraan moet je voldoen:

Je wilt en kunt werken met een frisse, jonge, talentvolle groep spelers.

Je bent gepassioneerd en beschikt over een open karakter en natuurlijk leiderschap.

Je weet de spelers en het totale team te enthousiasmeren, motiveren en daar waar nodig ook te corrigeren.

Je conformeert je aan ons beleid dat o.a. gericht is op initiatiefrijk voetbal met zoveel mogelijk lef en plezier.

Je beschikt over de vereiste diploma’s (JO-19-1 UEFA-B) en een duidelijke voetbalvisie.

Interesse?

Reageer uiterlijk vóór maandag 27 maart 2023 naar Ton van Lith, TC Blauw Geel’38/JUMBO: tonvanlith@kpnmail.nl

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2023  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO