23 december 2022  BLAUW GEEL’38/JUMBO ZOEKT AMBITIEUZE TRAINER VOOR VAANDELTEAM

Geplaatst op 23 december 2022 • 13:59 • NieuwsClubnieuws

BLAUW GEEL’38/JUMBO ZOEKT AMBITIEUZE TRAINER VOOR VAANDELTEAM

Na een erg aangename en succesvolle 7-jarige samenwerking met onze huidige trainer, gaan onze wegen na dit seizoen scheiden. We zoeken dus met ingang van seizoen 2023-2024 een nieuwe hoofdtrainer voor ons vaandelteam.

Blauw Geel’38/JUMBO speelt al vele jaren in de 3e divisie zondagamateurs. We bieden onze nieuwe trainer een zeer gezonde vereniging die steeds streeft naar een goede balans tussen recreatief en prestatief voetbal binnen de club. We beschikken, door gezamenlijke inspanningen, over een geweldige accommodatie, prima faciliteiten en een uitstekende clubsfeer. We zijn altijd actief op zoek naar verbeteringen en we zijn trots op onze gezamenlijke prestaties. Plezier en prestatie gaan bij ons hand in hand. De prestatieve doelstelling van ons eerste team is het zijn van een stabiele 3e divisionist met oog voor onze talenten uit de jeugd en het JO-23 team, om uiteindelijk toe te werken naar een team met een zo hoog mogelijk “Blauw Geel” gehalte maar vooral ook een team waarmee we ons kunnen identificeren.

Waaraan moet jij bij hoge voorkeur voldoen:

Je wilt en kunt werken met een frisse, talentvolle groep spelers.
Je ziet werken bij onze club als een eer en een logische, uitdagende stap in jouw trainersloopbaan.
Je bent ambitieus, gepassioneerd en je beschikt over een open karakter en natuurlijk leiderschap.
Je weet de spelers en het totale team te enthousiasmeren, motiveren en daar waar nodig ook te corrigeren.
Je conformeert je aan ons beleid dat o.a. gericht is op initiatiefrijk voetbal met zoveel mogelijk lef en plezier.
Uiteraard beschik je over een UEFA A diploma (of vergelijkbaar) en een duidelijke voetbalvisie.
Je staat sterk in je schoenen en vormt je eigen mening. Dat doe je echter met gebruikmaking van de aanwezige kennis binnen onze club.

Interesse? Reageer uiterlijk vóór maandag 9 januari 2023 naar Joost van den Biggelaar, lid Blauw Geel TOP: jvandenbiggelaar@hotmail.com

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2022  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO