27 augustus 2019  Blauw Geel’38/Jumbo en NEC jeugdopleiding slaan handen ineen.

Geplaatst op 27 augustus 2019 • 10:43 • NieuwsClubnieuws

Blauw Geel’38/Jumbo en NEC jeugdopleiding slaan handen ineen.

Na meerdere hele goede en plezierige gesprekken de afgelopen maanden tussen een afvaardiging van Blauw Geel en Dominique Scholten, manager academie & hoofd jeugdscouting bij NEC, hebben we dit afgelopen zaterdag bekrachtigd middels een officiële samenwerkingsovereenkomst voor onze jeugdopleidingen. Na de prijsuitreiking van het zeer hoogwaardige Koflex Jeugdselectie toernooi en net voordat de gloednieuwe tribune met kleedlokalen officieel geopend zou gaan worden, werden onder grote publieke belangstelling de handtekeningen gezet onder dit nieuwe contract door onze voorzitter Edwin van den Boom en Iddo Roscher, directeur van de voetbal academie van NEC.

Wat houdt dit precies in?

Een verdere professionalisering van onze samenwerking op allerlei vlakken:

– Opleiden en begeleiden van onze jeugdscouts en jeugdselectie trainers door NEC;
– Frequent contact met Hoofd Jeugdopleiding bovenbouw (Lodewijk van Helvoirt) en onderbouw (Patrick Cissen) om kennis te delen;
– Stages van onze jeugdtalenten bij NEC verder intensiveren;
– Afvallers uit de jeugdopleiding van NEC uit de regio snel onder de aandacht brengen bij Blauw Geel;
– Periodiek overkoepelend overleg met contactpersoon BVO’s Blauw Geel (Ton van Lith) en Dominique Scholten.

Al met al een samenwerking waar we enorm blij mee zijn met een vereniging met een van de beste jeugdopleidingen in de gehele regio, waarvan we hopen dat het ons verder gaat helpen in onze doelstelling om het jeugdplan naar een hoger plan te tillen.

We gaan u op de hoogte houden!

Met sportieve groet,

Ton van Lith

Array
Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl© Blauw Geel’38 - 2019  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO