Toernooien 2026

Data voor toernooien bij Blauw Geel’38/JUMBO

DatumLeeftijdsklassesGlobale tijden
Zaterdag 19 juniTijden worden nog bekend gemaaktCupcaketoernooi, voor meidenelftallen (alle leeftijdscategoriën)*
Zaterdag 26 juniOchtendO8, O9, O10, O11 en O1209:00 - 12:30
MiddagO13, O14 en O1514:00 - 17:30

Aanmelden toernooien

U kunt zich via Tournify aanmelden via de linkjes hieronder. Let op, na inschrijven krijg je nog van ons een bevestiging. Pas dan is je inschrijving helemaal verwerkt.

Klik hier voor de inschrijflink voor het Cupcake Toernooi

Klik hier voor de inschrijflink voor het Van Leur Taarten toernooi voor O8 t/m O12

Klik hier voor de inschrijflink voor het Van Leur Taarten toernooi voor O13, O14 O15

Blauw Geel’38/JUMBO ziet het de toernooien voor de jeugd als afsluitend evenement voor het huidige seizoen. De Blauw Geel teams gaan dus met de samenstelling van dit seizoen deze toernooien spelen. We staan er wel open voor om teams van buitenaf spelen met de nieuwe selecties voor het seizoen 2027/2028. Het kan zijn dat wij hiervoor nog contact opnemen, voor het juiste niveau.

*Blauw Geel’38/JUMBO heeft zelf geen MO10- of MO11-. Uiteraard zijn deze teams wel welkom. Mochten we niet genoeg animo krijgen om deze teams in een specifieke poule voor de eigen leeftijdscategorie te krijgen, nemen we contact op met de leiders.

Voor andere vragen kunt u mailen naar toernooien@blauwgeel.nl.

Blauw Geel'38

Pr. W. Alexander Sportpark 24
5461 XL Veghel
Tel. (0413) 36 57 04
info@blauwgeel.nl



© Blauw Geel’38 - 2018  |  Privacy & Cookies |  Algemene voorwaarden Blauw Geel'38/JUMBO